Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lúzerek találták ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lúzerek találták ki hogy alacsony pasi nem kell a nőknek, hogy ezzel magyarázzák sikertelenségüket?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 17:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
33%
# 11 Nők 99% képmutató, Bort iszik és vizet prédikál rájuk tökéletesen igaz..... én sose szexelnék egy dugógéppel, nem vagyok ribizli, stb.....
2016. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
56%

Látom, előkerültek a lúzerek. :)

Akinek nem inge, ne vegye magára. De ti felöltöztetek rendesen. :D

2016. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én 172 cm vagyok, de én pont fordítva vagyok vele, hogy aki magasabb az esik ki nálam mint pár, mert kicsit furcsa lenne, 2 lány volt akinél ez kizáró ok volt, hogy alacsony vagyok. Nekem sosem volt emiatt önbizalomhiányom, hogy alacsony vagyok, voltam nálam magasabb csajjal is. Bár ez tényleg zavaró, hogy ha van egy nagyon jó csaj aki sokkal magasabb az ugye kiesik, de az alacsony lányok között is van nagyon sok szép, szóval hülyeség ezen problémázni. Van aki magas, de csúnya azt rosszabb pasinak tartom mint magamat, van aki magas, de dagadt mint egy disznó, vagy nagyon vékony őket is rosszabbnak tartom mint magamat, vagy ha rosszul öltözködik, drogos, alkoholista, tróger, vagy buta mint a föld, ezek szerintem mind rosszabbak. Na és hiába magas valaki ha nincs vele semmi közös téma, és velem meg jól eltud beszélgetni (persze ez alól kivétel az olyan r**ancok akik egyből ágybabújnak bárkivel)
2016. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%
# 13 Fogadni merek, hogy nő vagy...
2016. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon sok választ pontoztak le itt ami egyébként igaz, hát nem érdekes, feminista sereg megérkezett. # 10 amit mondott az igaz, mi van lányok igazság fáj ?
2016. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

# 13: Ha valaki valóban nagyon alacsony, és valóban sokan visszautasítják emiatt (nem azért, mert bunkó), az is lúzernek számít?

Azt értem, hogy egyes válaszolókkal mi a baj, tényleg vannak nőgyűlölők. De olyanok is tényleg léteznek, akiket akadályoz a magasságuk a párkeresésben. Ők lúzerek?

2016. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%

Vajon miért nem mondja egyik nő sem, hogy az alacsony férfiak a jók, amikor megkérdezik, hogy milyen is számára a férfiideál? A történelem során egyetlen olyan népcsoport sem volt, ami a férfiasságot az alacsony termettel azonosította volna, érdekes módon a maszkulinitás attribútuma a magas termet volt. Persze gondolom mindjárt jön valaki és behazudja, hogy neki igenis az alacsony férfiak tetszenek meg ismer egy halom olyan nőt, akinek ők jönnek be. Na ki lesz az első, aki ezt fogja kamuzni, hm? Várom a kitalált sztorikat az alacsony férfiakat szerető nőkről, a fantasy műfaj mindig is bejött, szóval ne kíméljetek!

Megvan az a fogalom, hogy általános igazság? Naná, hogy nincs, szóval elmagyarázom mit is jelent. Általános igazságnak nevezzük azt a szabályszerűséget, ami egy adott halmaz elemeinek a nagy részét befolyásolja (a hangsúly a nagy részén van). Általános igazság, hogy az embereknek két lába van, általános igazság, hogy a macskák utálják a citrusfélés illóolajait és általános igazság, hogy a nők nem tartják vonzónak az alacsony férfiakat, szóval hiába habzik a szátok és hiába okádjátok ide a fals sztorikat az alacsony férfiakat imádó nőkről, ettől ez még általános igazság marad, vagyis olyasvalami, ami a nők (és meleg férfiak) számára nem vonzó. Ha univerzális igazságként adnám elő, akkor jogosan habzana a szátok, mert akkor azt feltételezném, hogy kivétel nélkül mindenki elutasítja őket, de mivel mindig van egy-két deviáns, aki szembe megy a normákkal, így csak, mint általános igazságról beszélhetünk.

Gondolom ebből semmit nem fogtatok fel, sebaj, nem is vártam mást, a ti értelmi szinteteken a két mondatnál hosszabb kijelentések értelmetlenek. Tessék, itt egy cica, ezt biztos szeretitek:

[link]

2016. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%

Én nem is tudtam, hogy ez ekkora dilemmát jelent egyes férfiaknak, csak itt a gyakorin szembesültem vele.

Egyébként miért kell hazugnak tartani valakit és lepontozni azokat akik azt írják, hogy nekik nem fő szempont. Mi ebben olyan hihetetlen?

2016. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
29%
# 19 Azért mert abszurd...
2016. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
57%

#19

Nem illik bele a világképükbe.

Illetve hát nem akarják beleilleszteni, merthogy akkor szembe kellene nézniük azzal, hogy megszűnik a jó kis bombabiztos fedezékük - amire ráháríthatták a valódi, belső hibáikat.

Dettó, mint a magukat michelin-figurára zabált nők, akiknek saját véleményük szerint "hormonproblémáik vannak, tehát betegek", és "neszójjábemerakkorhűha!".


Oszt a nagyvéresigasság az, hogy a magasságnak kumma köze nincs a csajozáshoz (ki nem látott még alacsony srácot nővel?), és a nőknek is jó ha 1-2%-a hormonproblémás.


A legvacakabb az egészben az, hogy sikeresen lehet mindenkinek hazudni az embernek - mindenkit át lehet verni... kivéve saját magát.

2016. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!