Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lúzerek találták ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lúzerek találták ki hogy alacsony pasi nem kell a nőknek, hogy ezzel magyarázzák sikertelenségüket?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 17:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen nem igaz, hogy minden nő megveti az alacsony férfiakat, de szerintem azt se lehet mondani, hogy ez ne lenne sok nőre igaz.
2016. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod.
2016. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%
Lényegében jól összefoglaltad a lényeget.
2016. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon sok nőt láttam, hogy azt írták vagy mondták hogy 185 cm alatt nem férfi a férfi most akkor én 182 cm törpének számítok vagy mi ? -.-" És sajnos nem a lúzer alacsony pasik találták ki...
2016. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Többször próbáltam ismerkedni alacsonyabb pasival, abszolút rugalmas vagyok a magasságot illetően. Max. fél fejjel voltam magasabb, de így is éreztem mindháromban a görcsölést, amire soha nem adtam okot. A gond az alacsony pasik mentalitásában van, nem azokban, akikkel járnak.
2016. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%
# 6 Hát igen mindig a férfi a hibás....
2016. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy legalább 10 db 160 cm körüli pasit fel tudok sorolni, akik boldog kapcsolatban vannak....
2016. aug. 9. 18:04
 8/27 anonim ***** válasza:
19%
# 8 Mi értelme van ennek a kérdésnek ? Sokkal fontosabb kérdések lehetnek, hogy a nők mért képmutatóak, mért mindig a férfi hibás mindennek, mért számit búzának vagy lúzernek az a férfi akinek nem volt párkapcsolata, míg a nőnél ez pozitív tulajdonság.... ? Miért nem rakod fel inkább ezeket a kérdéseket... ja h te nő vagy és tudod h ez így van.... lehet lepontozni, az okát is kérem h miért!
2016. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
30%

Ne játsszuk már a hülyét és ne csináljunk már úgy, mintha nem a magasság lenne az első számú szűrő a nőknél, ami a külsőt illeti. Hány olyan társkereső profil van, ahol egy k. szót nem ír a hölgyemény magáról, csak annyit, min. milyen magasnak kell lennie a férfinak.


Senki sem mondta, hogy egy alacsony férfinak kizárt hogy barátnője legyen, de azt azért ismerjük már el, hogy nagyon, nagyon komoly versenyhátrányban vannak az átlagmagasság alatti urak és a hölgyek többsége kategorikusan kizárja, hogy alacsony férfival álljon össze.


Magam a szerény 183 cm-es (már ha kihúzom magam rendesen) magassággal is érzem, hogy sokkal inkább a nálam magasabb férfiakat kedvelik a nők, szóval legalább ne lúzerpasizzuk már le azt, aki nem fogta ki a genetikai lottót.

2016. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%
nem! ezt a való élet találta ki! nézz meg 1 társkereső profilt alacsony pasik kíméljenek ! meg gyakran látok melák férfiakat jó nővel.
2016. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!