Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen "elvárásokkal" fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "elvárásokkal" fogok tudni ismerkedni? 20/l

Figyelt kérdés
Nekem a vékonyabb srácok tetszenek, egyszerűen undorodom attól, hogyha valakinek nagy hasa van, vagy manboobs vagy látszik rajta, hogy igénytelen. Az izmokkal nincs bajom, de inkább legyen valaki vékonyabb.
2016. aug. 5. 20:21
1 2
 11/14 WheneverYouWant ***** válasza:
Szerintem ekkora elvárással hogy valakinek csak vékonynak kell hogy legyen meg se próbálj... teljesen felejtős. Ilyen ember nem létezik, ébredj már fel.
2016. aug. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés.
2016. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy eddig nem láttál ilyet. Nem tudom hol laksz, lehet vidéket, ott a vidéki mackós stílus a nyerő, de a városban kb. a fiatal férfiak fele vékony.
2016. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó tudni hogy 60kg 183 cm-el némelyikőtöknél esélyesebb vagyok mint vastagabban :d Eleve olyan étrenden vagyok amivel sose hízom, jee

F23

2016. dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!