Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz fiúk szoktatok ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk szoktatok ismerkedni? és mi miatt vagytok még szüzek?

Figyelt kérdés
kort is írjatok köszi
2016. aug. 2. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért ? mert egy lány se tudja feldolgozni hogy szüz a fiú, meg akkor béna lenne biztos..
2016. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem, nem szoktam.

azért, mert még nem dugtam egy csajjal.


27F

2016. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktunk.

Mert még nem találkoztam olyannal, akit szívesen az ágyba vinnék (bármilyen hihetetlen, nem ösztönlények vagyunk mi sem...)

23

2016. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A fene se tudja, hogy miért :(

33

2016. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csalódtam. Nem szoktam ismerkedni és nem is fogok soha többet. Kort sem írok.
2016. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
írnátok privátot?
2016. aug. 2. 20:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Sosem ismerkedtem, de nem is fogok. Mégpedig azért, mert tisztában vagyok vele, hogy egy normális csaj sem bírja a jelenlétemet, nemhogy még kapcsolatban legyen velem. Úgyhogy inkább nem is kockáztatom, hogy a még megmaradt önbizalmam esetleg csorbuljon.
2016. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ismerkedni. Talán egy betegség miatt.
2016. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Írnánk-e privátot?

Kinek és miért?

2016. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szoktam ha ugy jon ki a helyzet,

én azert vagyok mert meg soha nem is csokoloztam, az egyik fogam nagyon kilog tehat valszeg bezavar csokolozas kozben majd(a fogszabályzo a listamon szerepel, de még mindig várat magara ), amit nagyon szegyellek. És félénk, izgulos vagyok(amit neha jol rejtegetek) ami abbol ered h meg nem erintettem meg ugy nőt és forditva. És félek h az izgulástól nem tudok ellazulni az agyban és ezért majd hominak gondolnak. (talán mert voltak olyanok akik annak gondoltak csak mert szűz az ember nem kéne ezt feltételezni)

És attol h tapasztalatlan vagyok nem jelenti azt h még a legyet is röptében ha tehetném, nem kell prosti.

30, privatot, hozzászolást nem kerek

2016. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!