Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg egyáltalán nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egyáltalán nem lehet netről, társkeresőről csajozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Igaz hogy a legtöbb nő csak kiváncsiságból meg hogy meglegyen a napi egónövelő adag, azért vannak fönt ?

Ha nem igy van, Lányok Légyszi irjátok már le, hogy zajlik nálatok egy ismerkedés, mit néztek, milyen profilja legyen, milyen képekkel, és milyen stilusban irjon, milyen tulajdonságokkal?


2016. aug. 2. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:

csak az olyan bénáknak nem megy, mint te.

minek általánosítasz?! miért úgy teszed fel a kérdést, hogy "tényleg nem lehet"?

itt keresel önigazolást, bólogató jánosokat, akik megveregetik az egódat, hogy oh te szegény fiú, igazad van...

arra nem gondolsz, h. valamit te bénázol el, és azért nem működik?!

könnyebb neked azt gondolni, h. a nőkkel van baj (ja, az összessel, igaz?), mint magadba nézni, elindulni az önismeret útján, és dolgozni magadon.

2016. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én Tinderen kezdtem, mert 1 éve elköltöztem az ország másik végéből, hogy Ausztriában dolgozhassak. Itthon élek, ingázok, csak hétköznap vagyok kint.

Úgyhogy én tényleg azért mentem fel, hogy párt találjak. Első matc szerelem is lett, 9 hónapja tart már :)

Én amit néztem, hogy barátságos mosolya legyen, ne legyen magamutogató. Többit meg a beszélgetés eldöntötte :)

25/L

2016. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neked meg mi a problémád 1. ? Tapasztalatból irok és mástól is láttam már hasonló kérdéseket. Félreértés végett, nem a nőket akarom szidalmazni ezzel, hanem csak megtudni, mivel menne könnyebben a dolog
2016. aug. 2. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg egyáltalán nem lehet...?


akkor miért így teszed fel a kérdést?! ebben bizonyos prekoncepciók benne vannak,ezt nevezik sugalmazó kérdésnek!

a helyes kérdés így hangzana: hogyan lehet...?

mondom, dolgozz magadon, a szöveged árulkodó, hiába próbálod utólag kozmetikázni.

2016. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet. Alkalmi szexpartnert ,de tartós kapcsolatot is viszonylag könnyedén össze lehet hozni ott. Jópofa meglepő szöveg kell,meg profi képek, no meg jól kell szűrni a szórakozó kamus nőket mert az is van jócskán.


Néha megnézem a korombéli konkurenciának a bemutatkozásait és én szégyenlem magam helyettük,annyira béna beleszarós képeket raknak fel és olyan unalmas szövegekkel ,hogy a nők helyébe képzelve magam én sem írnék vissza nekik.

2016. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet ismerkedni férfiként is, csak jól kell kinézni hozzá. De ez az életben is így megy, ha ronda vagy, akkor kár erőltetni. Jobban jár az ember, hogy ha beletörődik.
2016. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A jól kinézés relatív. Ha meg annyira nem vagy arcilag jó akkor is lehet tuningolni : jó frizura, divatos ruhák és főleg kisportolt testalkattal. Az a baj hogy akit látok és kevésbé néz ki jól az egyben ápolatlan is ,mert beleszarik ,úgy áll a haja mintha sose látott volna fésűt vagy egyszerűen leturja kopaszra ,ami csak kiemeli a rosszabb arcvonásait, ereszt egy sörhasat ,úgy áll mint a kérdőjel ,aztán sír hogy nem született bratpitnek úgyis minden mindegy.
2016. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De lehet. Nekem is sikerült már, pedig egyáltalán nem vagyok átlagos srác...
2016. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!