Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen "elvárásokkal" fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "elvárásokkal" fogok tudni ismerkedni? 20/l

Figyelt kérdés
Nekem a vékonyabb srácok tetszenek, egyszerűen undorodom attól, hogyha valakinek nagy hasa van, vagy manboobs vagy látszik rajta, hogy igénytelen. Az izmokkal nincs bajom, de inkább legyen valaki vékonyabb.
2016. aug. 5. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Hülyéskedsz?


35 múltam, és még a saját korosztályom is tele van az általad említett elvárásoknak megfelelő férfiakkal. Akkor a kordbeliek között vagy 10x annyinak kellene lenni...

2016. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Tekintve, hogy a mai fiatalok többsége inkább a vékony, mint kövér (nem véletlen, hogy sokan azért mennek konditerembe, hogy tömegnövelő edzést végezzenek és nem azért, hogy zsírt égessenek) óriási esélyed van. Ha nincs más igényed (magasság, haj stb.) akkor csak rajtam múlik, hogy sikerrel jársz-e.
2016. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk úgy istenigazából kövér srácot én borzasztó ritkán szoktam látni.
2016. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egyetlen emberre sem mondunk olyat, hogy selejt.

Nyilván ezzel, hogy másokat lekezelsz kompenzálni akarsz valamit.

2016. aug. 5. 20:42
 5/14 fru_ ***** válasza:

Azzal nem vádolhat senki, hogy túl válogatós vagy!

Fogsz tudni ismerkedni, és még találsz is magadnak.

2016. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, elég sok ilyen fiú van, ráadásul nem lesz nagy a konkurencia, mert a lányok többsége sajnos lenézi a vékony fiúkat.
2016. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem túl nagy elvárás, a milliós havi álomfizetés viszont az lenne. Én is inkább soványabb vagyok, mégse néznek meg nagyon, viszont sok olyan srác akad, aki hozzám hasonló, vagy kicsit húsosabb/izmosabb, szóval szerintem nem lesz nehéz találnod valakit.
2016. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze , én is ilyen vagyok , meg még sokan mások. De ha rám hallgatsz, a külsőnél tovább is mész. Régebben én is azt néztem csajoknál h "tök mindegy csak vékony legyen" de mostmár rájöttem, hogy nem attól jobb egyik vagy másik ember h véknyabb vagy kövérebb.


23f

2016. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Attól h valaki kicsit el van hízva még nem biztos h nem lehet jófej és ha valaki pálcika még lehet bunkó.

A személyiségen inkább múlik mint a külsőn.


Tegyük fel kifogod az ideálod csak épp olyan a természete h hülyét kapsz.

Nem fogsz vele sokáig együtt lenni. Inkább beszélgetni kéne az emberekkel nem pedig elsőre elítélni.

2016. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ha csak ennyi az elvárásod egy emberrel kapcsolatosan. Hol a belső világgal kapcsolatos? :D
2016. aug. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!