Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, csak dolgozni járok és haza. Már elkezdenék ismerkedni, de félek, mert hamar elhal a beszélgetés és utána síri csönd. Szeretnék már végre kitörni belőle (ebből a helyzetből).

Hol tudnék ismerkedni? Eddig munkahelyen próbáltam meg interneten, de semmi sajna. Bulizni meg nem járok és nem is szeretnék. Akkor mégis hol tudnék ismerkedni. Könyvtárba meg már a kutya sem jár. Talán ha facebookon írok rá lányokra, de nem hinném hogy jó néven vennék. Soha nem volt még barátnőm, még alkalmi sem. Helyzeteim volt egy kevés, de azokat elrontottam sajna. Bár mondjuk azt sem tudom hogy alkalmi kapcsolat kéne vagy komoly. Benne lennék az alkalmiban is csak legyen már valami. Úgy tervezem hogy alkalmiznék egy ideig, aztán ha van olyan lány akkor komolyra.


26/F



2016. aug. 4. 16:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
45%
Az egész csak pofára megy, semmi másról nem szól és kell rengeteg pénz is, mert az a legvonzóbb a nőknek. :D
2018. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
46%

Xarj a nőkre és járd a saját utadat. :D

Aztán, ha véletlenül megbotlasz egy földön fekvő nőbe, akkor csak udvariasan rugdosd arrébb. :D

2018. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
58%

1: trust yourself

2: be a man

2018. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
29%
Minden no masfelet akar, legjobb ha azt jatszod amit akar, ha elaruljak mit akarnak az nagyreszt nem igaz.altalanossagban a jokepuseg az izmok amagabiztossag a humor meg a penz elony. 32f
2018. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy szépnek, csinosnak mondott lány vagyok, mindig keresték a társaságom a fiúk.. később a férfiak.

De mindig taszítottak bizonyos típusú srácok, főleg azok akikről bűzlik hogy nagyképűek, azért mert "jól néznek ki". Jól néznek ki?! Ne röhögtessetek már.. kik szerint? :D Sokan írjátok itt, hogy szépfiúk stb és nekik könnyű. Nos, sok esetben nekik sem könnyű azoknál a lányoknál, akiket valójában akarnak. Sok ilyet ismertem és nagyon sok ilyen szépfiút utasítottam vissza. Valahogy mindig taszítottak. Többek között pont azért, mert szerintem semmi szép nincs bennük és nem is izgalmasak.

A szépfiúk akikről beszéltek maximum a pár d*gásra jó, felszínes lányokat kapják meg, akikkel rosszabb esetben egy egész életet kell leélniük. De ne sajnáljuk őket.


Tehát: épp az első kapcsolatomban döglődtem.. olyan 20 éves lehettem. Megismertem egy srácot, akiről fogalmam nem volt hogy néz ki, de teljesen belehabarodtam már interneten keresztül. Úgy adódott, hogy ő tiszteletben tartotta a kapcsolatom és felszívódott. Mint szürke szamár a ködben. Teltek a hónapok és két év járás után vége lett az első kapcsolatomnak. Persze végig ő járt a fejemben már a kapcsolat alatt is és a szakítás után is. Vajon mi lehet vele, mit csinál épp, hol van, bárcsak újra beszélnénk valaha.


Majd teljesen véletlenül (?) interneten, arc nélkül (!) újra egymásba botlottunk az én kedves idegenemmel. Teltek a hónapok, összemelegedtünk, persze közben megtudtam, hogyan néz ki. Tetszett is meg nem is. Azért is írom így, hogy érzékeltessem, CSAK rajtad és CSAK az adott férfin, magán múlik, hogy végül merre billen a mérleg nyelve egy nőnél ;) ugyanis >>>


Találkoztunk, telt az idő, randiztunk, egyre jobban belé szerettem és szerintem ennek egyetlen titka van: magát adta és férfias volt. Soha nem gubbasztott a szobájában és soha nem érdekelte a párkeresés, mégis tapadtak rá a nők világéletében, több barátnője volt korábban, pedig amolyan magányos farkas. Csinálta mindig a dolgát, élte az életét, tett az álmaiért és úgy adódott, hogy megismert engem aki belé szeretett. Persze később kiderült, mennyi mindenben elégedetlen magával és nincs önbizalma, főleg hogy olyan lánnyal jár mint én (az ő szavai) de ennek ellenére soha nem ez sütött róla és nem ezt sugározta felém. És még úgy, hogy ezeket tudom róla, úgy is oda vagyok érte, mert férfias és van benne kraft.

Ha valaki szerencsétlen, az nézhet ki akárhogy, szubjektíve jól is... akkor is taszító lesz a nőknek.

Ebből csak azt akarom kihozni srácok, hogy nem kell erőlködni, nem kell odamenni senkihez izzadós dumákkal. Az a baj, hogy ezt a nők nagyon érzik. Annak ellenére, hogy a férfi dolga a hódítás. Akkor menjetek oda, ha azt érzitek, hogy Ő AZ. Akihez megéri odamenni.

Egyébként pedig éljétek az életetek, legyetek férfiak és engedjétek, hogy az fogjon meg egy nőt bennetek, hogy ti csak ti vagytok. Ne a sötét libákra hajtsatok, akik csak az izomszagot meg pénzszagot érzik, ne csak az lebegjen előttetek, hogy "mindegy már, csak legyen egy p.nci." Miért mindegy? Igenis akarjatok egy rendes, csinos, okos, kedves nőt és legyetek azon, hogy ti is a legjobbak legyetek, abban amiben akartok és tudtok.

Egy nőnek nem kell sok dolog, csak egyéniség! Lássa, hogy van valami bennetek, valami ami megfogja őt és nem tud kiverni a fejéből. De ha csak a sírás megy és a társkeresőkön az egyéniség nélküli "Szia, mizu?", akkor mit vártok? Ebből a kérdésből árad az unalom, a lemondás, a szürkeség és negativitás. És sajnos ez az emberből is tud áradni élőben, ha nem változtat.

Szóval sok sikert!


22 L

2018. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

25-ös:

Gondolom te sem egy magabiztos, de csúnya fickóval álltál össze. :)

Ha valaki sokak szemében szép, az általában sikeres lesz az élet minden területén, míg, aki csúnya vagy átlagos az csak lefelé mehet a lejtőn a bánya felé. :D Jó magam átlagos vagyok és önként választottam a remete életet, amiben úgy érzem, teljesen boldog lehetek. :) Xarok a nőkre/kapcsolatokra, nem élek tovább ilyen káros szenvedélyekkel. Ezek csak lehúzzák az embert anyagilag és érzelmileg, olyanok, mint egy betegség. :D 40f

2018. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

25. vagyok, én is sokak szemében szép vagyok de sz*rt sem érek vele, mert nincs önbizalmam. Hiába járok jó és erős egyetemre, hiába nézek ki úgy ahogy, csak a kudarcaimból taplalkozom és életképtelennek érzem magam... ez nem valami vonzó, szóval a tény hogy valaki szép, az nem teszi őt sikeressé :) persze kedvesek velem (azért nem olyan gyakran) de azt nem látják hogy mi van a felszín alatt. Sőt, sokszor az emberek rosszindulatúak, irigyek és inkább igyekeznek kiközösíteni, keresztbe tenni, ha látják hogy más vagy, jobb vagy, nemesebb vagy. Én ezt tapasztalom nagyrészt. És mégis valahogy fenn tud maradni az a sztereotípia, hogy a nőknek csak megszületni könnyű. Nem, ez nem így van. És nem is bánom mert semmit nem akarok küzdés nélkül kapni az ölembe. De az az igazság hogy örülnék, ha ez egy szebb világ lenne, jobb emberekkel és értékrenddel.

És nem azoknak állna a világ akik buták, mint a föld, de nagy mellénnyel vannak.

2018. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok, mint te.


28/F

2018. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
.
2018. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Kezd el társas táncolni... :)
2018. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!