Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, csak dolgozni járok és haza. Már elkezdenék ismerkedni, de félek, mert hamar elhal a beszélgetés és utána síri csönd. Szeretnék már végre kitörni belőle (ebből a helyzetből).

Hol tudnék ismerkedni? Eddig munkahelyen próbáltam meg interneten, de semmi sajna. Bulizni meg nem járok és nem is szeretnék. Akkor mégis hol tudnék ismerkedni. Könyvtárba meg már a kutya sem jár. Talán ha facebookon írok rá lányokra, de nem hinném hogy jó néven vennék. Soha nem volt még barátnőm, még alkalmi sem. Helyzeteim volt egy kevés, de azokat elrontottam sajna. Bár mondjuk azt sem tudom hogy alkalmi kapcsolat kéne vagy komoly. Benne lennék az alkalmiban is csak legyen már valami. Úgy tervezem hogy alkalmiznék egy ideig, aztán ha van olyan lány akkor komolyra.


26/F



2016. aug. 4. 16:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Ez az egész valahogy a középiskolában dől el. Már akkor Rájöttem hogy nehezen lesz csajom, ezért elkezdtem haverkodni a 2 legdominánsabb sráccal az osztályból. Elértek valami minimális sikert, megnőtt az önbizalmuk, mindig is nagyon arogánsak voltak és idegesített hogy ez tetszik a csajoknak. 18 éves koruk után már a csajok szedték fel őket...Én meg velük jártam bulizni hátha rám is ragad valami csaj mert velük lógok. Nem úgy lett.
2017. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Itt a Szilveszter., menj el bulizni.
2017. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

"Nincsenek barátaim, csak dolgozni járok és haza."


Bocs, de szerinted szívesen csatlakozna bárki egy ilyen "ingergazdag" élethez? Előbb egy vonzó életet építs ki, amelyben vannak hobbijaid, szenvedélyeid, baráti társaságod, élményeid (egyből nem halna el a beszélgetés, mert tudnál miről mesélni), utána akarj nőt találni. Ha még sétálni sem tudsz, ne próbálj azonnal félmaratont futni.

2017. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Mi változott az elmúlt 1,5 évben
2017. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
?
2017. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
nem változott semmi sajnos. Neten keresgélek, de valahogy nem sikerül.
2017. dec. 30. 12:20
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanazt csinálod, mint amit eddig, akkor sajnos nem is fog.
2017. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

10 éve ezt kérdezem magamtól.

Mindent próbáltam. Add magad...aha...nem mondod tényleg? Hát nem. Vagy mázlod van, vagy lenyeled a sok hajtást és sok időt áldozol rá, mert nem esik az öledbe a dolog. Ja meg az ok nélküli bunkó stílust, amit sok csaj nyom meg kell szoknod. A megfelelést stb


Én feladtam. Mindent próbáltam, de már stresszes az egész

2018. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:

Szia!

Nagyon ismerem ezt a helyzetet amiben most te vagy.Hasonló helyzetben vagyok azzal a különbséggel,hogy én nem adom fel.Én próbálkoztam,és próbálkozok mostanában is.Szerintem azok az emberek akiknek nehezen megy a csajozás nem elég szociálisak.Ez véleményem szerint az egyetlen oka annak ha valaki béna a csajozásba.Velem is ez volt a baj,de dolgozom rajta.Tudod én 21 vagyok és már kb 2-3 éve érdekel jobban az,hogy egyeseknek miért könnyebb a csajozás mint másoknak.Beleástam magam a témába,olvastam erről,beszélgettem erről lányokkal,fiúkkal.És hidd el nekem,hogy ezek a dolgok:pénz,izmos test,autó stb javak nem feltétlenül vezetnek sikerre.Megkönnyíthetik a dolgod,de nem 100%-os garancia.

Az első amit tudnod kell az az,hogy az nőknek fogalmuk sincs,hogy mit akarnak és,hogy mihez vonzódnak.Nyilván eltudják mondani amikor erről kérdezik őket,de nem arra vágynak az tuti.

Megfigyeltem azokat a férfiakat akik úgy népszerűek a nők körében.És nem kifejezetten gazdagok,jóképűek stb.Más kell a nőnek.

A nőnek a biztonságérzet,humor,magabiztosság kell egy férfiban.

Persze ez egy séma,nem minden nőre igaz.Valamelyiknek elég ha vele vagy és kész.

Szerintem válj szociálisabb emberré,ez a kulcs szerintem.

2018. jan. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
70%
Na meg persze a kulso es a genetika. Szerintem nem vonzodnanak a nok, ha ugy nezel ki mint golem a gyuruk urabol. Lehet hogy jo a humora es magabiztos is, de ettol meg nem lesz vonzo senkinek se.
2018. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!