Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, csak dolgozni járok és haza. Már elkezdenék ismerkedni, de félek, mert hamar elhal a beszélgetés és utána síri csönd. Szeretnék már végre kitörni belőle (ebből a helyzetből).

Hol tudnék ismerkedni? Eddig munkahelyen próbáltam meg interneten, de semmi sajna. Bulizni meg nem járok és nem is szeretnék. Akkor mégis hol tudnék ismerkedni. Könyvtárba meg már a kutya sem jár. Talán ha facebookon írok rá lányokra, de nem hinném hogy jó néven vennék. Soha nem volt még barátnőm, még alkalmi sem. Helyzeteim volt egy kevés, de azokat elrontottam sajna. Bár mondjuk azt sem tudom hogy alkalmi kapcsolat kéne vagy komoly. Benne lennék az alkalmiban is csak legyen már valami. Úgy tervezem hogy alkalmiznék egy ideig, aztán ha van olyan lány akkor komolyra.


26/F



2016. aug. 4. 16:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Hogy csak a kérdésre válaszoljak: addig jársz kelsz a világban nyitott szemmel,önmagadat adva igényes megjelenéssel amîg meg nem tetszik egy-két lány.

Aztán udvarolj nekik.

2018. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Kérdező!

2 év alatt változott valami ?

2018. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Szerintem egészen nyíltan fejezd ki, ha zavarban vagy és nem tudod, mit mondj!


Ezzel a reakcióval még biztosan nem fogsz elrontani semmit, sőt! Ha feleslegesek a szavak, az úgyis hamar kiderül...


Esetleg meg lehet jegyezni a kínos csendben, hogy az elkövetkező X időben mit tervezel véghezvinni. Innentől pedig már szerintem folytatódhat a beszélgetés...


Sok sikert! Én szorítok! :)

2018. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki jól, akkor sehogy.
2018. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Még mindig semmi? Látom, ki lett emelve a kérdés
2018. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

25-ös


és te jó r1banc módjára kavartál egy ismeretlennel, miközben volt párod, aztán te próbálod meg osztani a lapot, hogy ki, merre, hogyan és mit csináljon..

2018. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, 21/F, beszélgetnek itt lányokkal..
2018. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Esküszöm ha lenne itt GIF lehetőség most úgy beraktam volna egy popcorn evős gifet xd Tök vicces az ilyen jellegű posztokat/kommenteket olvasgatni :D Ja amúgy ne akarj csajozni hidd el nem éri meg xd A 40-es úriemberrel értek egyet :D
2019. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!