Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi, akinek bejovok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi, akinek bejovok, örül annak, hogy bepasiztam?

Figyelt kérdés

Ilyen lehetséges?

Tény, hogy csak szexet akart tőlem, de attól még meglepődtem, milyen kedveset mondott, meg sok szerencsét kívánt.


2016. aug. 2. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

zavarja a hiúságodat, mi, hogy nem bukott ki rajta?

miért, mit vártál?!

ha csak szexet akar, letojja, kivel jársz, ha meg többet érez, akkor 1. rájött, h. nincs esélye, és elenged, 2. a férfiúi hiúságát sértené, ha gyengének látnád, ezért inkább eljátssza, h. örül nektek.

2016. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha bepasiztál akkor mit zavar az téged hogy az előző mit csinál ?? ez a baj veletek. s akkor mi lesz, széditeni fogod azért, mind a kettőt vagy hogy ?
2016. aug. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert (legalábbis én most magamból indukok ki, én is örültem) ha szeret téged, akkor a Te boldogságod a legfontosabb neki, és nem az a lényeg, h kinek az oldalán, csak az, h boldognak lásson! Ez a hozzáállás nagyon nagy erőfeszítést igényel, mert az embernek itt a saját egóját kell legyőznie, ami mindig nagyon nehéz. De hiszem, h a szeretett nő miatt még ezt is meg lehet (és kell is tenni). És ha belegondolsz, ez az igazi szerelem, nem az h csak őt akarom, csak vele akarok lenni, meg ilyenek. Ez inkább csak kisajátítás.

Persze ez csak akkor igaz, ha tényleg szeretett téged. Mert ha csak szexet akart, akkor meg csak nemes eleganciával így vette tudomásul, h Te már mással vagy. Bár ez csak tipp, így még sosem jártam, mert még sosem fordult elő, h nőtől csak szexet akartam volna.

2016. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akar tőled semmi komolyat, így nem igazán izgatja, hogy van e pasid vagy sem. Ha majd megint szingli leszel, talán újra bepróbálkozik , addig meg gondolom talál bőven más lányokat, akik kielégítik a vágyait.

A leírásodból úgy jön le, mintha téged mégis ez a pasi érdekelne.

2016. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért buktam voltam ki? Tök aranyosat írt, és így legalább békében valtunk el. :)
2016. aug. 2. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!