Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pali az ilyen?

Figyelt kérdés

Kis rendes barátnőmet nagyon átverte egy pasi. Komoly kapcsolatot hazudott neki, látta rajta milyen kis 19. századi érzékeny lány és mindent elhitetett vele. :( Miután lefeküdtek egymással, meg azt mondta a barátnőmnek, hogy ő nem mondta, hogy legyen komoly kapcsolat (nem a fe.nét nem), csak majd alakul valamerre a dolog. Bennem baromira felment a pumpa, hogy léteznek még ilyen gyás.zkeretek és írtam neki álprofilról, hogy csak szexet keresek benne van-e. Persze igen, barátnőmnek azt mondta, amikor találkoztak, hogy vele randizik először (nemrég regisztrált) és hogy május óta nem szexelt, mert nem d..g össze vissza. Nekem már azt írta,hogy egy hónapja nem du.gott, mert nem szexel össze-vissza, holott barátnőmet egy héttel azelőtt fektette le.. :(Közben azt is kiderítettem, hogy 2015. szeptemberben regisztrált. Meg nekem már azt is mondta, hogy volt már pár randija és semmi komoly...

Miután a fejére olvastam, hogy mekkora egy sze.mét, roh.adt gyás.zkeret, először letiltott, majd törölte magát... Vajon, miért törölte, ha már letiltott? Gonoljátok egy ilyen sz..rházinak van lelkiismerete? A kis barátnőm 3 napig nem ment be dolgozni se, nálam sírt, zokogott. 33 évesen ez a pasi volt neki a 7. fiú, akivel lefeküdt és ez a gö.rcs ember még le is ri.ban.cozta... Hát mire fel?



2016. júl. 31. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
65%
Hányszor írod még ki?
2016. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!