Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszautasítás 7x egymás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítás 7x egymás után még van értelme ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ennyiszer utasítottak vissza 2 hónap alatt :( A legutóbbi azt mondta, hogy nem tud engem "elképzelni" meg túl fiatal is vagyok neki (ő 34 volt és nagyon fiatalos), persze személyesen. A másik szerint disszonánsak voltunk.. Harmadik negyedik szimplán eltűnt. Ötödik az üzenetre nem reagál. Hatodik kb utalt rá hogy nem vagyok elég jó neki. Hetediknek pedig, hogy nem vagyok bulizós, az volt a baja.

Mégis hány elutasítást gyűjtsek? 50 :(?



#Refuse
2016. júl. 29. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

a megfelelő partnerrel ismerkedj ne ilyenekkel...

korodbeliekkel, akik hasonlóak, mint te, hasonló célokkal, jövőképpel...


23F

2016. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nos, ezekből tanulni tudsz, ha hozzád illővel ismerkedsz, akkor nem utasítanak el, ők nem voltak hozzád illők, van ilyen. Gondold át a válaszaikat, ismerd meg jobban magad. Nem kell minden random nőnél próbálkozni, ismerd fel, hogy ki illik hozzád és ki nem.
2016. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

3,5 milliardnal tobb nem lesz :D

Ha nem vagy kitarto, nem lesz eredmeny

2016. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mindenképp van értelme ismerkedni. Saját tapasztalatból tudom,hogy nagyon sok idő elmehet azzal, ha olyan nőknél próbálkozik az ember, akik rá se rántanak, vagy csak szimplán nem passzolnak.


A kitartás nagyon fontos. Nemrég a munkámnál tapasztaltam meg, hogy valamit ha három héten belül sem tudok megcsinálni, akkor is van még remény.


Ha teheted, inkább személyesen ismerkedj, a társkeresőknek nagyon húspiac feelingje van. Aki nem szimpi, annál sokszor válaszra sem méltatak.

2016. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Na ilyen az, amikor mindegy alapon, csak "gyorsan becserkésszek egy nőt" tipusú felszínes férfi ismerkedik.


Azért nem foglalkoznak veled, mert érzik rajtad a komolytalan hozzáállásodat.


Személytelen formális kérdések, minimális energia befektetés, sablonos bókok, elszólások. A nők pontosan érzik, hogy mennyire tartod őket.

2016. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért akadtál ki.

Internetes társkeresőkön van, aki naponta több elutasítást kap.

Azért 7 nő nem olyan sok. Ha 100-ból 99-en nem akarnának komoly kapcsolatot veled, még az sem lenne probléma, ha ott lenne az az 1.


Ne add fel, próbálkozz tovább.

2016. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Mert eleve azzal ismerkedsz aki az 50-ből válaszol neked vagy figyelemre méltat.

Nem azzal aki aki neked igazából kell akiért megőrülsz. Meg kellene őket ismerni is nem csak gyűjteni a telefonszámokat. Csoda, hogy az ilyen találkák gyorsan kifújnak?

2016. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Ez azt jelenti, hogy csúnya és/vagy alacsony vagy, így nem érdemes próbálkoznod. Minden nőnek ugyanazok a férfiak tetszenek, így ha jó lennél náluk, max 2-3 próbálkozásból összejönne egy csaj.
2016. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a megoldása az,hogy nem stresszelsz rá a kérdésre...élsz, sportolsz, találsz hobbit, építed a karriered és ha kapcsolatba kerülsz egy nővel ne pörögj rá erre a társkeresés témára mert görcsölni fogsz és megöli a lazaságot és az máris nem megnyerő!! :)

23F

2016. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Az üzenetekre válaszolva pedig férfi és 25 éves.

Egyébként 190 magas vagyok és vékony alkat.

Minden elutasításnak volt személyes találkozója előtte, szóval ezeket nem neten gyűjtöttem össze, és mindegyikkel viszonylag hosszabb ideig ismerkedtem, volt ahol két találkozó is volt.

Nem tudom mi lehet most, 'régen' 2 éve vonzónak tartottak és nekem kellet elküldenem őket, mert nem akartam kapcsolatot egyáltalán.. (most visszakapom..)

2016. júl. 29. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!