Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lesz sose egyenjogus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lesz sose egyenjoguság ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Társadalomban az van elterjedve, hogy a férfinak kell kezdeményezni és udvarolni, mert ő a FÉRFI!

Ha za élet más területén törekszünk az egyenjogúságra pl: Lehet cégvezető valaki mert nő vagy politikai vezető is lehet vagy egyre jobban törekednek már a cégek az egyforma fizetésre vagy férfi is kaphat gyest stb.

Életben törekszünk arra hogy a nemek közt egyenjoguság legyen, ami teljesen jó, de ismerkedésben miért nincs, miért van az hogy egy társkeresőn is csak a férfiak kezdeményeznek stb.


2016. júl. 26. 12:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj, hogy te meg azt nem látod, hogy friss terhes nőket a férfi vezetőség inkább gyorsan kirúg, mert akkor még megtehetik, hogy ugyanolyan képzettséggel inkább a fiatal férfit veszik fel, nem pedig a fiatal nőt, mert ő terhet lesz és elmegy szülni, hogy ötvenes nőket ok nélkül kirúgnak, mert kell a frissítés.

A férfiaknak meg meg kell tenniük az első lépést és meg kell hódítaniuk a nőt.

Ez van, sosem lesz igazság, a világ sajnos nem igazságos hely, mindenkinek megvan a maga problémája, maga nyomorúsága.

2016. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Szerintem egyjogúság van. Én nagyon szeretek ismerkedni, akár utcán is, és bátran odamegyek emberekhez, ha szimpinek néz ki. És kb, a fiúk is lányok mind ugyanúgy elvannak a maguk kis csigaházában. Tehát egyik kutya másik eb. Mindenki bezárkózott a maga kis világába és baromi nehéz onnan kirobbantani bárkit is.
2016. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

10-es. Mind a 18 lányodra ez jellemző? :D


Amúgy ismerkedni mindig problémás, mert valahogy nyitni kell, pláne egy 17 éves fiúnak okozhat gondot.

2016. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez, mert nálam például több nő kezdeményezett már, mint ahány nőnél én tettem ugyanezt. Ettől függetlenül mégse lett egyikből se semmi. Szóval ha valaki azt várja, hogy majd a nő kezdeményez nála és akkor biztos jó lesz, akkor nagyot fog koppanni.
2016. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

aaaaaha...

Hát figyelj....

Mondjatok le olyan dolgokról, mint a vadászösztön meg a dominancia, aztán lehet szó róla ^^

Olyan nincs, hogy nektek csak a fagyi jut, a nők meg ehetik az ízesítetlen tölcsért. Mindegy, hogy melyik nemhez tartozol, jutnak neked előnyök, és hátrányok. Ez van.

2016. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyenjogúság van az ismerkedésben is, egyetlen társkereső sem tiltja tudtommal, hogy a nők is ugyanúgy ráírjanak a férfiakra, ahogy a férfiak a nőkre. Szóval nem értem a problémád.
2016. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A lányok többségébe "bele van verve", hogy ha tönkreteszik a pasi vadászós játékát, és ők kezdeményeznek, akkor könnyűvérűnek és tapadósnak fognak tűnni, és elriasztják a férfiakat.

Az meg, hogy lehet nő politikus meg cégvezető, nem értem, hogy hogy jön ide. Nem KELL vezetőnek lenniük a nőknek, mint ahogy neked se KELL kezdeményezned. Minden nőnek lehetősége van tenni érte, hogy jó állása legyen, ugyanúgy, mint ahogy a nőknek van lehetőségük kezdeményezni is. Az, hogy hányan élnek a lehetőségekkel, az nem a rendszer hibája.

2016. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az egyenjogúság azt jelenti, hogy mindenkinek joga van arra, hogy eldöntse, mit csinál. Ha te nem akarsz kezdeményezni, ne csináld. Ennyi. Ha meg a nő elvárja, akkor nem egymást keresitek.


Én is szeretem, ha a férfi kezdeményez, szimpatikusabb is, de emellett pl. én szívesen elvégzem az összes házimunkát- De támogatom azt is pl., ha egy másik nő nem akarja, vagy nem akar gyereket szülni. Vagy ha egy férfi akar egyedül otthon maradni a gyerekével. Vagy ha egy nő kéri meg a párját, és nem fordítva, vagy ha egy férfinek ez jobb, mintha ő kéri meg.

2016. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!