Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a nők reflexs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők reflexszerűen egy 30 as férfiról, aki prostikhoz jár, hogy nem tud meghódítani egy normális nőt és ezért ott keres vigaszt?

Figyelt kérdés
Közvetett módon persze igaz a dolog, nem tudja meghódítani (vagyis az én esetemben), de vajon miért nem? Azért nem, mert 14 randim volt bő másfél év alatt és egyszer sem kellettem az adott nőnek. Bármilyen meghódításban benne lennék, de ha nem engedi, nem szeretné, akkor hiába kapálózok. Ezt miért nem tudják megérteni a nők? Pasiknak nehéz és fájdalmas (nekem nagyon) téma ez. Szeretnék családot, de úgy nem lehet, ha esélyt sem adnak. Hiába a rendes munkahely, diploma stb. Elkeserítő. Ami ugye, vagyis az elkeseredés kiül az ember arcára, ahogy pedig öregszem még durvább a dolog. Ezt kellene felfogni és nem azt hini, hogy mert nem tudok meghódítani egy nőt.
2016. júl. 24. 18:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
te vagy eltájolódva! muszáj hozzájuk menni, máskép szexmentes életünk lesz. és ezt ők jól ki is használják. kösz
2016. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
és fordítva is igaz. ők hogy tudnak pénzért fűvel fával minden jött-mentel együtt lenni? ez a szégyen! nők!
2016. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
50%
Kedvesem, ha te és a hozzád hasonlók nem vennék igénybe a szolgáltatást, akkor nem létezne. Akkor lenne csak igazán szexmentes életed. Így szerintem inkább legyél hálás, amiért vannak olyan nők, akik hajlandók lefeküdni veled és létezik ez a szolgáltatás... Különben meg még mindig nem kötelező szexelni, ott van a kis kacsód meg egyéb kitűnő segédeszközök. :)
2016. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
mennyire véded a nemed! te is k/rva vagy? hogy ennyire xarul esett?
2016. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
nem! neki büdös a munka! keresnek közben élvezik
2016. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
eisten van egy jó hírem! Neked is lehetőséged van könnyen meggazdagodni! Prostinak bárki elmehet! Hidd el, az öreg bácsikák szép pénzeket fizetnének, hogy megdughassanak! És akkor még szexhiányod sem lenne! Ja hogy ha neked kell csinálni akkor hirtelen már mégsem olyan poén?
2016. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
ez gyenge érv,és még valótlan is. ugyhogy aludj inkább
2016. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Élvezik. :DDDDD De édes, elhiszed, hogy élvezik? Elárulom, hogy amikor sikongat arra gondol hogy minél előbb végezz és haza takarodj.

Nem vagyok kurrva, de ha az lennék sem a te dolgod lenne. :) Szimplán igazam van.

2016. júl. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
hidd el, jobban élvezik mint a 3 műszakot. és van olyan aki tényleg szereti a 'munkáját'
2016. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!