Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a nők reflexs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők reflexszerűen egy 30 as férfiról, aki prostikhoz jár, hogy nem tud meghódítani egy normális nőt és ezért ott keres vigaszt?

Figyelt kérdés
Közvetett módon persze igaz a dolog, nem tudja meghódítani (vagyis az én esetemben), de vajon miért nem? Azért nem, mert 14 randim volt bő másfél év alatt és egyszer sem kellettem az adott nőnek. Bármilyen meghódításban benne lennék, de ha nem engedi, nem szeretné, akkor hiába kapálózok. Ezt miért nem tudják megérteni a nők? Pasiknak nehéz és fájdalmas (nekem nagyon) téma ez. Szeretnék családot, de úgy nem lehet, ha esélyt sem adnak. Hiába a rendes munkahely, diploma stb. Elkeserítő. Ami ugye, vagyis az elkeseredés kiül az ember arcára, ahogy pedig öregszem még durvább a dolog. Ezt kellene felfogni és nem azt hini, hogy mert nem tudok meghódítani egy nőt.
2016. júl. 24. 18:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%

Talán mert így van.


Ezen kívül undorodnék egy olyan pasitól aki fizetett szexet vesz igénybe. Ki tudja, mit szed össze....

Egyet biztosan nem: párkapcsolati tapasztalatokat.

2016. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
22%
Ne mondd el nekik, aztán annyi. A nők sokkal gennyesebb dolgokat titkolnak el a férfiak elől, hogy ne nézzék őket ribinek, ebben biztos vagyok.
2016. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
27%

'talán mert így van'

ne is álmodj minden pasi csinálja, csinálta. Egyébként pont azért mennek prostihoz mert rendes, átlagos csendes, emberek és ezé xarnak szószerint a fejükre a nők!

2016. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
18%
utálom az olyan nőket akik megvetik azokat a férfiakat akil prostihoz mennek! Inkább nézzétek le a prostikat, mert a pénzért eladják a becsületüket, még az annyukat is. Ezek az biztos nem folyamodnának erre a dologra, ha a nők nem válogatnának ennyire.
2016. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
81%

ha ennyire utáljátok a nőket, mindenért ők a gonoszak, akkor miért jártok prostihoz és miért akartok barátnőt?


miért akarjátok az időtök nagy részét olyannal tölteni akit utáltok?

2016. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Én értelmezted a kérdést. csak az olyan nőket, akik így gondolkodnak. nem őket szeretem hanem a szexet azért mert náluk van az ezköz. Miért szeressem a nőket muszáj? majd szeretem azt aki elfogad és viszont szeret.
2016. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
22%
miért nem a magatok tájékán néztek szét? kik is a gonoszak na, akkor lássuk: Nők. lehetőségük van a semmiből meggazdagodni, elmemnek prostinak és dől a pénz,sok férfit elcsábítanak melőletek, főleg ha kiéheztetitek a párotokat, vagy v.miért megsértődtök és a szex kilőve (irányító típus) hopsz, máris jól jön egy prosti. gonosz férfiak mi? hagyjuk már.
2016. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%
Mindenkinek van igénye szexre. A különbség az, hogy egy nő pillanatok alatt talál szexpartnert, akárhogy is néz ki, egy férfi viszont, ha nem néz ki jól, soha életében nem jut ingyen szexhez.
2016. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
53%
így ahogy mondod utolsó.És ezek némberek a szerencsétlenekből gazdagodnak meg, és még a férfiak a gonoszak :DDD
2016. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nézd már, a nők a hibásak azért is, hogy a pasik prostihoz járnak. :DDDDD Nem kötelező hozzájuk menni, nem tudom hogy erről tudsz-e utolsó. Irdatlan mód el vagy tájolódva.

Neked pedig 46%-os, ha a férfiak nem akarnának mindenáron szexelni, akkor a nőknek sem lenne olyan egyszerű dugáshoz jutni, nem tudom ezt végiggondoltad-e, habár nem hiszem mert minden kérdés alá hasonló gyökérségeket írogatsz aztán meg csodálkozol, hogy miért nincs senkid.

A kérdésre a válasz: azért, mert így van, ahogy azt te is ecsetelted a kérdésedben. Nem értem hogy tudsz úgy jó érzéssel szexelni valakivel, hogy közben tudod hogy egyáltalán nem vágyik rád és csak a pénz lebeg a szeme előtt, amikor hozzá érsz. De egs, engem aztán mondjuk teljesen hidegen hagy, hogy te kinek és miért fizetsz.

2016. júl. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!