Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a nők reflexs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők reflexszerűen egy 30 as férfiról, aki prostikhoz jár, hogy nem tud meghódítani egy normális nőt és ezért ott keres vigaszt?

Figyelt kérdés
Közvetett módon persze igaz a dolog, nem tudja meghódítani (vagyis az én esetemben), de vajon miért nem? Azért nem, mert 14 randim volt bő másfél év alatt és egyszer sem kellettem az adott nőnek. Bármilyen meghódításban benne lennék, de ha nem engedi, nem szeretné, akkor hiába kapálózok. Ezt miért nem tudják megérteni a nők? Pasiknak nehéz és fájdalmas (nekem nagyon) téma ez. Szeretnék családot, de úgy nem lehet, ha esélyt sem adnak. Hiába a rendes munkahely, diploma stb. Elkeserítő. Ami ugye, vagyis az elkeseredés kiül az ember arcára, ahogy pedig öregszem még durvább a dolog. Ezt kellene felfogni és nem azt hini, hogy mert nem tudok meghódítani egy nőt.
2016. júl. 24. 18:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
WAT?
2016. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Gyere te is a Magányosok Klubjába!

Ha kell, dobok linket.

A kérdésedre is válaszoljak: egy, másik, 30-as pasas, pont a prostihoz járáson gomdolkodik (pár kérdésebb meg is találod). Nos: szerintem a pasas dolga ez. Amúgy is: bármi alakulhat úgy, hogy egyedül kegyen.

2016. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Mert szűklátókörűek.

Másrészt a legtöbb prosti azt állítja, hogy a kuncsaftok 80%-a kapcsolatban él.

Szal...

2016. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem gondolkodtál el még azon, hogy ha 14 nőtől kosarat kaptál, akkor valamit rosszul csinálsz?
2016. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

És a prostizástól lesz családod?

Nekem tök mindegy miért prosizik valaki, felőlem lehet egy görög isten is, a tény az, hogy ha egy férfi ennyire képtelen szex nélkül élni és képes emiatt nőket tárgyként használni, élvezkedni az ő kellemetlenségük árán, az undorító.

2016. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%
Szimplán szánalmas. Ennyi.
2016. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
járj csak prostihoz gazdagitsd
2016. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa vagy. Felteszed a kérdést, utána hosszasan ecseteled, hogy rád vonatkoztatva milyen nagyon igaz.
2016. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon rosszul csinálok, igen. Nem születtem vonzó pasasnak, hiába sportolok stb. Fejre nulla vagyok.
2016. júl. 24. 19:40
 10/29 anonim ***** válasza:
ha fejre nem vagy valami jó, akkor bajban vagy! Ott a probléma. És ha emellett még csajozási trükkeid sincs (nem vagy rutinos, cseles) akkor neked annyi! maradnak a k*rvák mig birod a pénz dobálni nekik.
2016. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!