Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire ciki, ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire ciki, ha a pasi még a szüleivel él (29 éves), de a lány már egyedül, és a pasi költözik a nőhöz az albérletbe és közösen fizetnek mindent, közös lesz a házimunka is?

Figyelt kérdés
Vagy kötelező egyedül élnie a férfinak, ha ő egyelőre gyűjtöget és nem akarja a pénzét albérletre áldozni? Nem mindegy, hogy 75-öt fizet egymaga, vagy ketten feleznek.
2016. júl. 23. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, a mai világban ennyire agyilag fejletlenek lennének az emberek?


Miért lenne ciki úgy őszintén? Mindent megosztotok a bérleti díjjal együtt, akkor meg, mi itt a kérdés?

2016. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem ciki, de a nő jó eséllyel az orrod alá fogja dörgölni alkalomadtán.
2016. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Manapság már nem igen vannak ilyen nemi különbségek, hogy a nő az eltartott és a férfi keresi a kenyeret. Manapság inkább az van hogy közösen, kinek hogy működik megoldják valahogy. Szerintem így logikus. Főleg hogy ha együtt akarnak élni minek várjanak? Már van egy lakás ahol lehet, ráadásul anyagilag is jobba jár mindenki.
2016. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki. Az én párom is a szüleivel él még és volt róla szó, hogy hozzám költözik az albérletembe, mert nekem úgy is új lakótársat kellett keresnem, viszont végül egyéb okok miatt nem költözött hozzám. Szerintem ez senki számára nem ciki.
2016. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem az a ciki, ha valaki a szüleinél él fiatal felnőttként, bár biztos van, aki szerint igen, de azt le kell szarni.

Hanem az, ha valaki a szüleivel tartatja el magát harmincévesen is, vagy éppen dolgozik, de otthon semmibe nem száll bele, se házi- se ház körüli munkával. Az anyja (apja) főz, mos, takarít rá, csillogósra nyalja a valagát és egyedül egy fazék vizet nem tud felforralni a tűzön és két négyzetméter füvet nem tud lenyírni.

2016. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám példája személyes példa erre. Ő is anno a barátnőjéhez költözött albérletbe, közösen fizettek utána mindent, illetve közösen tudtak gyűjteni is. Azóta pedig egy közösen vásárolt kertes házban laknak, összeházasodva, gyerekkel. Szóval, nem ciki!
2016. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs benne semmi ciki. Ha van egy ilyen lehetőség bármelyik oldal részéről, miért ne lehetne kapni rajta? Pláne ha feleződnek a dolgok.
2016. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semennyire
2016. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!