Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más lány is úgy tapasztalta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is úgy tapasztalta, hogy sokszor a "kedves, aranyos" pasik a legnagyobb szemétládák, vagy csak én vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, mert nyilván van, de...

Eddig 2 olyan pasival voltam kapcsolatban, akik ilyen tipikus aranyos, kedves, visszahúzódó, csendes jófiúk. Mindkettőjük jó tanuló, szorgalmas, olyan kis romantikus, versírós típus volt. Az elején mindkétszer tök jó volt, nagyon élveztem, hogy olyan rendesek, aztán 2-3 hónap után kattant náluk valami, és utána kb emberszámba se vettek... Eltűnt a kedvesség, maradt a mártírkodás, önsajnálat, a passzív-agresszív lelki terror, meg hasonlók. Mindkettő óriási csalódás volt. Ez egyébként nem csak kapcsolatban történt meg, az ilyen tipikus "jófiú" haverjaim is néha idegesítően erőszakosak.

Aztán összejöttem egy sráccal, aki ugyan sose volt kifejezetten bunkó, de a társaság középpontja, szeret bulizni, ha kell akkor nagyszájú is tud lenni, és sose hittem róla, hogy különösebben érzelgős típus. Nos, ő már sok ideje szeret, imád, a csillagokat lehozná értem, tisztel, és mint kiderült, nagyon is érzelmes és kedves tud lenni, a kapcsolatunk pedig nagyon harmonikus, és boldog. A haverjai, akik társaságban kb hasonlóak mint ő, vagy még kicsit "vadabbak", ők is ezerszer normálisabbak velem, mint a visszahúzódóbb barátaim.


Az érdekelne, hogy ezt tapasztalta már más is? Vagy csak én nyúltam mellé annyira kétszer?

Itt az oldalon annyira promózzák, hogy a tipikus jófiúkkal kéne összejönniük a nőknek, és elgondolkoztam, hogy vajon más is csalódott-e bennük ekkorát?


2016. júl. 15. 16:39
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

Hű, szép kis vita lett mialatt én nyaraltam :D


"Olyanokkal kéne ismerkedni, akivel akad egy-két közös ismerős, vagy haveri/baráti/munkahelyi társaságból válogatni, s nem tökismeretlenül belecsapni a lecsóba"

Az első barátommal 5 év (!!!) ismertség után jöttem össze, és ugyanúgy kalap sz...t kaptam kapcsolatban tőle, a jelenlegi párom meg társaságban tök "hideg", nem igazán kedveskedik, kapcsolatban mégis bújós, és aranyos, folyton nézi, mivel járhatna a kedvemben. Én is ilyesmi vagyok egyébként. Az ember nem (mindig) viselkedik ugyanúgy a haverokkal, meg a párjával..

2016. júl. 24. 19:43
 42/42 anonim ***** válasza:

Nem tartom magamat "jófiúnak", de igazából rossznak sem.

Mivel nem olyan közegben nőttem fel és ki is rekesztettek:

Ezért sosem lettek barátaim, barátnőm se volt 21 éves koromig.


Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, de nem vagyok se életvidám, de semmi.

A sok csalódás ami ért az életben, hogy gyerekként folyamatosan kinevettek, antiszociálissá tett.

Nem érdekeltek a lányok, inkább a játékok világába menekültem el. Jobban éreztem magam a bebugyolált kis világomban. Apai szeretetet nem kaptam soha, nem olyan volt, hogy foglalkozzon velünk.

Anyumat meg 6. éve már, hogy elvesztettem.


Nem vagyok az a kifejezetten agresszív ember, viszont ma már előfordul, hogy kitörök magamból, ha nagyon felmérgel valaki, de akkor is kb sírás közepette már.

Tudom hogy vannak hibáim és tudom, hogy nem a legszebb dolgok.


Egyetlen egy kapcsolatom volt az életembe, ami 1 év 2 hónapig tartott kb, sajnos folyamatos veszekedésből állt, mert tiltások közepette voltunk, de inkább a tiltó fél végett.

Engem az a kapcsolat lelkileg szétzúzott. Nem hittem volna, hogy valaha is csalódhatok akkorát még emberben.

Persze, magamban csalódtam a legnagyobbat, mert akkor is tudtam a hibáimat. Bár ha hibátlan lettem volna, akkor is vége lett volna.


28 éves vagyok, egy senki lettem. 2 éve lett vége a kapcsolatnak, 2 éve szenvedek folyamatosan. Mai napig van hogy aludni akarok, de nem megy, mert ez bennem van.


Nem keresek és nem is érdekel másik nő, nem szándékozom tönkre tenni mást azért, mert én tönkre tettem magam.

Most is itt vagyok, valószínűleg fel van fázva két oldalt a veséim, mert eléggé fájdogál ott oldalt.

Szégyellem magamat mint embert, hogy idáig süllyedtem.

2016. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!