Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ennyi bunkó pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi bunkó pasi után működne egy aranyos sráccal?

Figyelt kérdés

Rengeteg sikertelen randim volt már, és 1-2 félresikerült kapcsolat is, és valahogy mindig sikerült olyan pasikat kifognom, akik bunkók voltak, nem érdekeltem őket igazán, csak szexet akartak, stb. De most eléggé belezugtam egy fiuba, aki pont az ellentetuk, nagyon kedves, figyelmes, romantikus, és nagyon vicces.

Szerintetek adjak neki esélyt? Felek picit, hogy megint csalódás lenne belőle, de amúgy meg tényleg odavagyok érte.


2016. júl. 3. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?VOLT már randitok?
2016. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ne adj esélyt neki inkább menj a bunkók után :)

Nem is értem minek kell ilyen kérdést kiírni.

2016. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
20 vagyok, jövő héten lesz randink, de már régebb óta ismerem, csak nem úgy jöttek ki eddig a dolgok.
2016. júl. 3. 09:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz mi tőlünk? Azért mert te csalódtál egy oár pasiban, attól még nem lesz mindenki bunkó.
2016. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Hogy tudtál olyannal lenni, akit nem igazán érdekeltél, csak szexet akart? Fel nem foghatom. Nekem az a különleges perverzióm, hogy olyannal legyek, aki imád és nagyon szeret, és én vagyok neki a legfontosabb.
2016. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem próbálod meg, sosem fogod megtudni.
2016. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Te a bunkó pasikra vágysz, egy aranyos srác nem fog beindítani.
2016. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Ne adj, mert ő nem fogja megadni, amire a nőknek szüksége van: a megalázást. Nem fog uralkodni feletted.
2016. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak rajtatok áll, mi nem ismerünk titeket.

(De az előző kettővel egyetértek. Én is azt vettem észre, hogy amelyik csaj a bunkó pasikat bírta, az megunja a normális srácot. Jó pár haverom járt így.)

2016. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!