Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit csinálnátok ha számotokra nagyon kedves aranyos pasi aki nagyon nem vonzó nektek elkezdené csókolgatni a nyakatokat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 13:18
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Együtt érzésből engednétek neki hogy legalább ennyi öröme lenne a nőkkel szemben?
2016. ápr. 27. 13:19
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, aranyos pasi nem áll neki csak úgy csókolgatni a nyakamat.

Ilyet a perverz állatok csinálnak, akiknek kangörcse van, és elfelejti megkérdezni, hogy beleegyezek-e bármibe...

Egyébként gond nélkül bemutatnám rajta mindazt, amit önvédelemből tanultam. Egy jó negyedórás elfoglaltság lenne mindkettőnknek, de én élvezném...

2016. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem tudom elképzelni, hogy olyan közel tudjon jönni bárki, akit nem én akarok, hogy csak úgy elkezdhesse csókolgatni a nyakam.

Biztos, hogy nem hagynám, ha nem akarok tőle semmit. Szánalomból meg pláne nem tennék ilyet és normális pasi nem is akarná így.

2016. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ó hát persze, és együttérzésből azt is hagynám, hogy megdugjon, mert szegénykének más öröme sincs a nőkből...



Amikor ilyen megfordul a fejedben, nem jössz rá, hogy a barátod szexuális tárgyként akarod kezelni, akin kiéled a vágyaid, anélkül, hogy ebbe ő beleegyezne, neki jó lenne, vagy akarná?

Vagy neked mindegy, ha közben undorodik is, mert neked jó?

Egyébként nagyjából az a hozzáállás az, ami miatt nem lesz neked soha csajod....


Ki akar úgy dugni, hogy egye fene, eltűröm szánalomból, neki jó lesz...

Te meg kiéled rajta a vágyaid, ami csak neked élvezet.

2016. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
"számotokra nagyon kedves aranyos pasi aki nagyon nem vonzó nektek" - nem lenne többé számomra nagyon kedves-aranyos
2016. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
pofán verném és megkérném, hogy legközelebb kérdezze meg, szabad-e, mielőtt elkezdi csinálni
2016. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkora pofont adnák neki hogy a nyelve lemenne a torkán.
2016. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hívnám a Lacit, hogy verje ki a fogát
2016. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Attól még hogy kedves aranyos nem lehetnek szexuális vágyai?

Tudom a lányok nem tudják azt felfogni milyen az ha nincs, mert mindig találhatnának pasi szexre.

Amúgy ha megkérdezné, akkor engednétek?

2016. ápr. 27. 13:34
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
fordulj fel te perverz
2016. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!