Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit csinálnátok ha számotokra nagyon kedves aranyos pasi aki nagyon nem vonzó nektek elkezdené csókolgatni a nyakatokat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 13:18
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Amúgy valóban nem szeretik a nők ha csókolgatják a nyakukat. De ez nem perverzség!!! Amúgy múltkor a bkv-n nagyon megtetszett egy nő és csak egy puszit kapott a nyakára és máris hisztizett.....
2016. ápr. 27. 13:44
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Velem ezt megcsinálta egy ismerősöm.

Mondjuk pont eddig az alkalomig voltunk baráti viszonyban.

Csak azért nem vertem orrba, mert sokkot kaptam és összerántotta az undor a gyomrom.

Ő még az elején bepróbálkozott, én ott és akkor nemet mondtam.

Innentől kezdve, minden ilyen jellegű akció erőszakos és tolakodó!

Aki pedig erőszakosan és tolakodóan viselkedik, az nem kedves és aranyos.

Az ilyen viselkedés ocsmány és undorító.

2016. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen nőknek puszilgatod a nyakát? Klinikai eset vagy, nem kedves és aranyos.

Kedves és aranyos pasi nem művel ilyesmit, ahogy az előttem lévők is írták, inkább a beteg perverz alakok. Senki nem szereti, ha egy ilyen undorító ember hozzáér. Örülj, ha nem törte be az orrod hirtelen felindulásból, bár megérdemelted volna.

2016. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Eltörném az orrod, ez a minimum :D Te beteg állat.
2016. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szólnál ha egy kedves aranyos magányos b*zi elkezdené csókolgatni a nyakadat??? Hisz neki is vannak vágyai! Amiről te beszélsz az undorító erőszak és zaklatás.
2016. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ha dolgozol vasalsz és a főnököd teszi??annyi nő dolgozik takaritónőként külfölfi csalàdoknak sose gondoltam volna hogy ez is egy veszélyes foglalkozàs..itt is lehet sérülni nem csak az épitőiparban
2016. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

"Attól még hogy kedves aranyos nem lehetnek szexuális vágyai? " - De lehet, csak ha ez nem kölcsönös, tanuld meg felfogni, továbblépni és keress olyat, akivel ez kölcsönös.


"Tudom a lányok nem tudják azt felfogni milyen az ha nincs, mert mindig találhatnának pasi szexre. " - Igen, de nem minden nő vágyik csak szexre, tehát van, aki akár évekig is egyedül van, mert csak kapcsolatban akarja.


"Amúgy ha megkérdezné, akkor engednétek?" - Ha kölcsönös a vonzódás, akkor igen, ha nem kölcsönös, akkor nem.


"Amúgy múltkor a bkv-n nagyon megtetszett egy nő és csak egy puszit kapott a nyakára és máris hisztizett....." - Teljesen jogosan...

2016. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bkv-n megpuszilná valaki a nyakam, úgy tökön rúgnám, hogy többet nem tudna nőre nézni.
2016. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor imádkozom hogy kamu legyen a kérdés!

Hihetetlen milyen beteg állatok rohangálnak a nagyvilágban. És még csak be sem ismeri.

2016. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az nem kedves és aranyos, ha tudja, hogy nem jön be, de elkezdi csókolgatni a nyakam. Nem érdekelnek a vágyai. Nekem is vannak. Pl. egy szép ház. Mégsem csöngetek be a szomszédba és vetem rá magam a kanapéjára, mert vágyok rá... Szóval érted. Ha szexre vágysz, de nem tudod megkapni, fizess be egy ku.rvára. Azért vannak.
2016. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!