Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy sráccal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G.kiki94 kérdése:

Randizgatok egy sráccal aki nagyon aranyos, de külsőre nem az esetem. Ez változhat?

Figyelt kérdés

Hihetetlen jófej és aranyos, baromi jól kijövünk, de kicsit aggódom amiatt hogy hát nem éppen az ideálom külsőre. Nem csúnya csak nekem úgy általánosságban nem tetszik ez a típus.

Szóval szerintetek a személyisége meg ő maga ellensúlyozhatja ezt meg elfeledtetheti?



2015. okt. 23. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is volt ilyen, bele fogsz szeretni csak idő kérdése.
2015. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül, de ez rajtad is múlik.
2015. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
mit értünk a külső alatt? Dagi?
2015. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es csak nem tudom hogy csinálhatnám hogy jó legyen :)

3 : nem nem dagi, inkább elég vékony, meg azért én díjazom ha egy férfi férfiasan néz ki

2015. okt. 23. 22:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
El tudnál képzelni vele közös szexet, meg hogy mondjuk hosszú ideig együtt legyetek? Ha ez nem megy, akkor ne hitegesd a srácot.
2015. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát én nem tudnék olyannal járni akihez nem vonzódom. Szerintem a vonzalom normál esetben a kezdetektől megvan. Persze vannak nem normál esetek... Egyik legjobb barátnőm péládul a legjobb barátjába szeretett bele és 6 év kellett hozzá, hogy ezt bevallja magának (nem az esete a fiú). Mondjuk ha én már azt mondom egy fiúra "aranyos" az rég rossz.
2015. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MolotovPunk ***** válasza:

Aha szóval nem férfias?És ezt miben állapítottad meg?

Egyébként ha kicsit bejön,akkor később bele szerethetsz még.

2015. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a feleségem kifejtette hogy régebben egyáltalán nem tetszettem neki

de aztán valahogy egyre vonzóbbnak talált

ekkor még csak barátkoztunk éveken át

aztán mire egy pár lettünk már elég jóképűnek talált(állítólag)

a legmeglepőbb felfedezés ebben az volt számomra hogy ez valóságértelmezése retroaktívnak bizonyult

már pár éve házasok voltunk mikor egy dobozból előkerültek költözésnél régi fényképek még a kapcsolatunk előtti barátság szakaszból amikor állítólag egyáltalán nem talált vonzónak, de a kép láttán azt mondta hogy "de cuki vagy ezen a képen"

2015. okt. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem. max még elvagytok pár hétig, addig a gyerek beléd szeret te meg nem csak barátzónába raknád és utána slusz passz mindennek ha kezdő a gyermek veszekedések, ha nem akkor ott is hagy azzal a fordulattal, kíméld meg magad s őt is ettől. mond meg neki most, és jöhet a következő
2015. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy változhat én pont egy ilyen srácba szerettem bele.
2015. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!