Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más lány is úgy tapasztalta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is úgy tapasztalta, hogy sokszor a "kedves, aranyos" pasik a legnagyobb szemétládák, vagy csak én vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, mert nyilván van, de...

Eddig 2 olyan pasival voltam kapcsolatban, akik ilyen tipikus aranyos, kedves, visszahúzódó, csendes jófiúk. Mindkettőjük jó tanuló, szorgalmas, olyan kis romantikus, versírós típus volt. Az elején mindkétszer tök jó volt, nagyon élveztem, hogy olyan rendesek, aztán 2-3 hónap után kattant náluk valami, és utána kb emberszámba se vettek... Eltűnt a kedvesség, maradt a mártírkodás, önsajnálat, a passzív-agresszív lelki terror, meg hasonlók. Mindkettő óriási csalódás volt. Ez egyébként nem csak kapcsolatban történt meg, az ilyen tipikus "jófiú" haverjaim is néha idegesítően erőszakosak.

Aztán összejöttem egy sráccal, aki ugyan sose volt kifejezetten bunkó, de a társaság középpontja, szeret bulizni, ha kell akkor nagyszájú is tud lenni, és sose hittem róla, hogy különösebben érzelgős típus. Nos, ő már sok ideje szeret, imád, a csillagokat lehozná értem, tisztel, és mint kiderült, nagyon is érzelmes és kedves tud lenni, a kapcsolatunk pedig nagyon harmonikus, és boldog. A haverjai, akik társaságban kb hasonlóak mint ő, vagy még kicsit "vadabbak", ők is ezerszer normálisabbak velem, mint a visszahúzódóbb barátaim.


Az érdekelne, hogy ezt tapasztalta már más is? Vagy csak én nyúltam mellé annyira kétszer?

Itt az oldalon annyira promózzák, hogy a tipikus jófiúkkal kéne összejönniük a nőknek, és elgondolkoztam, hogy vajon más is csalódott-e bennük ekkorát?


2016. júl. 15. 16:39
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnt volna még fel, pont nem a mocskokat védem. Számomra is visszataszító az a magatartás, amivel titeket meg tudnak etetni, és a végletekig elmennek, hogy sikeresen beakaszthassanak nektek.
2016. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem mindenki olyan szerencsés, hogy közvetlen környezetében munkahelyen vagy barátok között megtalálja akit szeretne. Mondjuk mert női mukahely, vagy mert a barátnők/barátok sem szinglik már. Valamint.. nem túl okos dolog bevinni a szerelmi életet a munkahelyre vagy épp a baráti társaságba...

Jómagam az utóbbi két kapcsolatomat (és egy harmadikat is sokkal korábbról) pedig munkahelyről és baráti társaságból szereztem, de ugyanúgy sz@rt kaptam. Interneten legalább gyorsabban ki lehet szűrni sztem keresztkérdésekkel, és az igazi pszichopaták elárulják magukat olyanokkal, hogy pl. hogyan beszélnek előző barátnőkről, milyenek barátaikkal, testvéreikkel és szüleikkel a kapcsolataik, vagy milyenek munkavégzés terén. Voltam olyan hülye, hogy ezeket a jeleket egy ideig elhessegettem, ma már ennyivel is bölcsebb vagyok.

2016. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
96%
De akkor miért kell ilyen lenézően beszélni? Beakaszthassanak... komolyan mondom. Ezért van igaza az előzőnek, aki interneten ilyen szavakat használ, ezzel fejezi ki a női nem iránti dühét, az kuka.
2016. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem egy fórumon egy fickótól, hogy miért beszél sorozatosan alpárian? Kb. minden második szava gyökér féreg barom volt... mindenkihez így szólt. Azt írta, hogy túlérzékeny vagyok, minek írok ha nem bírom ezt a stílust, és azért kemény, mert az élet is az! :-D És hogy csak neten ilyen, élőben disztingvál. Na persze!
2016. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
#33: Nem én kezdtem az ostobázást...
2016. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
95%

Nem, én tapasztaltam mindenfélét.

Igen, volt "jófiú", aki amúgy egy elmebeteg szemétláda volt. Volt olyan barátom is, aki ronda volt, mint a világháború, de azt hittem, hogy végre valaki szeret, aranyból van a lelke, ráadásul elhittem, higy ő a lelki társam. Na, ő volt a legrosszabb, legundorítóbb mélyen. :D Olyan is volt, akit a suliban ismertem meg, és volt sok közös ismerős. Normális, tapasztalt, élettel teli pasinak tűnt, de róla is kiderült, hogy elmebeteg, agresszív, frusztrált.

De még olyan is volt, aki kedves, jófiú, és tényleg az, csak kiderült, hogy nem illünk össze.

És végül, itt a barátom, akivel 3 éve együtt vagyok. Ő is kifejezetten kedves, szelíd, normális férfi, és TÉNYLEG az. Egyáltalán nem pszichopata manipulátor és nem frusztrált.


Azzal értek egyet, hogy aki hangoztatja, hogy ő mennyire kedves, rendes, de mégsem kell nőknek, mert nem pénzes/kigyúrt/jóképű, és jaj szegény ő, milyen felszínes ez a világ blabla., na az 100%, hogy nem jófiú, hanem frusztrált görcs. :D

2016. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Sunshinedoll ***** válasza:

Általában ja. A ilyen általában már randizáskor kibukik, pl nagyon tolakodó, vagy nagyon idegesítően behízelgő, általában ezek azok, akik később kisajátítóak, érzelmi manipulátorok lesznek, vagy passzív-agresszív viselkedést mutatnak. Inkább legyen a pasi kicsit öntelt, vagy arrogáns, vagy nagyszájú, én azt se bánom, ha komoly nőzési múlttal rendelkezik, de spórolja meg nekem ezt a tolakodást meg kellemetlen viselkedést és lelki terrort.

Mondjuk szerencsére nem randiztam sokáig egyszer sem ilyenekkel, én valahogy már pár találkozás/beszélgetés után kiábrándulok az ilyen magukat jófiúnak beállító pasikból.

2016. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

fogjátok már fel hogy a jófiú minőséget bitorolja egy csomó olyan egyén aki igazából nem az csak lejáratja ezt a "közösséget"....érthető példával élve vannak menekültek akiken illik segíteni de akiket a hírekben látsz nem azok csak annak mondják magukat......ennél jobb hasonlatot nem tudok mondani

utolsónak annyit hogy én csomószor direkt visszafogottan tettem a szépet hogy ne rohanjam le a lányt és a versenyben rendre alulmaradtam az olyan nyomulósakkal szemben akikről most te beszélsz....mások lehet emiatt vették át a példát

2016. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Válaszokat nem olvastam, csak a kérdést.


Én pont ugyanezt tapasztaltam, bár a baráti körömben van egy-két olyan srác, akiről jelenlegi tudásom szerint azt gondolom, hogy vele nem lenne baj kapcsolatban... Akiket én kifogtam illetve a legtöbb ilyen srác az ismerőseim között, szörnyű.


Pl az ilyen kedves aranyos visszahúzódó fiú ismerőseimtől kaptam meg (és csak tőlük), hogy megérdemeltem, hogy letaperoltak az utcán, nem kéne szoknyában sétálnom este. (Jó környéken voltam, és nem én akartam egyedül menni, lelépett a srác, akivel voltam...). És csak ők hibáztattak engem, vagy legalább is csak ők mondták ki. Persze ott se mindegyik, de aki ilyet mondott, az mind a "jófiú" kategória, amennyire látszik, ha nem ismered igazán...


Egy kapcsolatban meg ennél is rosszabbak, megfojtanak. Mindenért féltékenykedtek, minden az én hibám volt, minden lány gonosz, ha nem akarok 4 órát vonatozni hóviharban, akkor biztos már nem szeretem, és ha 4x félregépeltem a jelszavamat amikor skypeoltunk, akkor tuti mással chatelek és megcsalom, hiszen ő hallja, hogy gépelek.


Persze találkoztam még rosszabbal a tipikus jó pasik között is, életem első komolyabb kapcsolatában másfél évet töltöttem egy szociopatával, aki amúgy nagyon top pasi volt, nem is értettem, miért érdeklem. Hát ezért...


Én a köztes pasikra szavaznék mostani tapasztalataim alapján. Az olyan értelemben vett szürke egérkékre, akikről NEM jut eszedbe, hogy ő olyan is nyomi de kedves és olyan rendes mindig. Azok se szürkék, azok pont a tipikus jó pasik ellentettjei. Na, őket is hagyom. Meg a tipik jó pasikat is, mert tudom már, hogy őket maximum akkor érdeklem, ha valami hátsó szándékuk van. A sima egyszerű átlagos normális srácok, na velük érdemes kezdeni.


Ez az én véleményem csak, a saját tapasztalatom alapján mondjuk... De lassan másfél éve boldog vagyok a tök átlagos pasimmal, és ilyen még korábban se a "kedves jófiúkkal" se a "jó pasikkal" nem volt, a közelébe sem jutottam. Egyetlen hasonló volt talán... De ő is pont a köztes állapot volt, csak máshogy. Szegénykém nagyon ronda volt, de közben meg nagyon szociális, nagydumás fajta, de jó lélekkel mellé. Fura egy pasi, az biztos, de tény hogy egyik "veszélyes" kategóriába se tudnám berakni. :D Az összes többi kapcsolat és kapcsolat-kezdemény szörnyű volt számomra, így visszatekintve.

24L

2016. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Nekem is voltak már ilyen eseteim, és már lassan 8 hónapja van egy barátom, aki nem csak engem fogad el úgy, ahogy vagyok, hanem a kislányomat is. Szerintem ezt már nagyon sokszor leírtam, de nem győzöm hangsúlyozni, hogy végre olyan barátom van, aki MAGAMÉRT szeret, elfogadja az erényeimet és a hibáimat is. Rengetegszer bántottuk már meg egymást, de mindig tisztáztuk a félreértéseket, ezért is működik a kapcsolatunk!
2016. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!