Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más lány is úgy tapasztalta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is úgy tapasztalta, hogy sokszor a "kedves, aranyos" pasik a legnagyobb szemétládák, vagy csak én vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, mert nyilván van, de...

Eddig 2 olyan pasival voltam kapcsolatban, akik ilyen tipikus aranyos, kedves, visszahúzódó, csendes jófiúk. Mindkettőjük jó tanuló, szorgalmas, olyan kis romantikus, versírós típus volt. Az elején mindkétszer tök jó volt, nagyon élveztem, hogy olyan rendesek, aztán 2-3 hónap után kattant náluk valami, és utána kb emberszámba se vettek... Eltűnt a kedvesség, maradt a mártírkodás, önsajnálat, a passzív-agresszív lelki terror, meg hasonlók. Mindkettő óriási csalódás volt. Ez egyébként nem csak kapcsolatban történt meg, az ilyen tipikus "jófiú" haverjaim is néha idegesítően erőszakosak.

Aztán összejöttem egy sráccal, aki ugyan sose volt kifejezetten bunkó, de a társaság középpontja, szeret bulizni, ha kell akkor nagyszájú is tud lenni, és sose hittem róla, hogy különösebben érzelgős típus. Nos, ő már sok ideje szeret, imád, a csillagokat lehozná értem, tisztel, és mint kiderült, nagyon is érzelmes és kedves tud lenni, a kapcsolatunk pedig nagyon harmonikus, és boldog. A haverjai, akik társaságban kb hasonlóak mint ő, vagy még kicsit "vadabbak", ők is ezerszer normálisabbak velem, mint a visszahúzódóbb barátaim.


Az érdekelne, hogy ezt tapasztalta már más is? Vagy csak én nyúltam mellé annyira kétszer?

Itt az oldalon annyira promózzák, hogy a tipikus jófiúkkal kéne összejönniük a nőknek, és elgondolkoztam, hogy vajon más is csalódott-e bennük ekkorát?


2016. júl. 15. 16:39
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

"És ti meg rendre beszopjátok a manipulatív pöčšöket, ez a lényeg."


Ez a manipuláció célja, te ostoba.

2016. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
9%
#21: Amit ugye sokadszorra is beszopsz, mert képtelenek vagytok tanulni a saját hibáitokból, te ostoba a köbön.
2016. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
90%

Vagy nem akarom feladni a reményt? Ha ugyanúgy kezdi egy jófiú és egy szociopata, ha nem megyek bele, nem fogom tudni, hogy aranyat találtam, vagy szart.


Vagy te honnan tudod megmondani, hogy a pasi csak át akar verni?

2016. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
# 19: Vicces vagy, ahogy itt vergődsz amúgy. :D
2016. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
10%
#23: Ja, itt a bibi. Olyanokkal kéne ismerkedni, akivel akad egy-két közös ismerős, vagy haveri/baráti/munkahelyi társaságból válogatni, s nem tökismeretlenül belecsapni a lecsóba egy olyannal, akiről fingod sincs, hogy valójában kicsoda. (Pl. az internet buktatói ugyebár...)
2016. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Ácsi, azért, mert néhány pszichopata eljátssza, hogy ő jófiú, attól még nem az. Szóval akiket a kérdező megismert, azok nem "jófiúk" voltak, így tehát a kérdés már maga alapvetően félrevisz mindenkit. Másrészt meg akkor ugyanígy pszichopatának nevezhetők azok a nők is, akik először kedvesek, utána meg szó nélkül letiltanak pl. fb-on, vagy előadják, hogy milyen kis kedvesek, aztán mindenért elkezdenek hisztizni stb., és sajnos sok nő is ugyanilyen manipulatív. Amúgy akik visszahúzódóbbak, azok nagyobb valószínűséggel lelki sérültek is, vagy betegek, így alapvetően nem könnyű esetek, ahogyan pl. én sem, ezt jól tudom magamról. Ha valakit annyira zavar a "jófiúk" idegesítő erőszakossága, mint ahogyan a kérdezőt is, miért nem állítja le őket?
2016. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
76%

Interneten nem ismerkedem.


De azt sem akarom, hogy egy beszűkült világban éljek, ahol csak a valakinek a valakijével lehet összejönni.


Az meg más kérdés, hogy teljesen máshogy viselkednek az emberek a párjukkal, mint a haverokkal. Pont ezért nem szokták elhinni, hogy a szomszéd lemészárolta a családját, mert olyan rendes ember volt.

2016. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Tantorovic, ha elmondod, hogy az "interneten nem ismerkedem" mondatból melyik szót nem érted, készséggel elmagyarázom.
2016. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
13%
#27: Tehát kockázatot vállalsz, hogy egy teljesen random, vadonatúj és ismeretlen terepen összemelegedsz valakivel, akiről semmi előzményed vagy hivatkozásod sincs, akkor viseld a következményeit, hogy a szar sajnos svédasztalként lett eléd tálalva. Ez akkor sem a normális srácok vétke, hogy egy mocsok alakba botlottál, aki elszédített a dumájával.
2016. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
83%

Nem mondtam, hogy bárkinek is a vétke. Mármint igen, a manipulatív szaré.


De inkább ismeretlenbe megyek, mint az ismertbe. Az olyan, mint a meleg húgyban ülni. És az én felelősségem, mivel felnőtt vagyok.


Nem tudom, miért vetted magadra, és kezdted el védeni a mocskokat, ha te nem vagy közülük való.

2016. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!