Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más lány is úgy tapasztalta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is úgy tapasztalta, hogy sokszor a "kedves, aranyos" pasik a legnagyobb szemétládák, vagy csak én vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, mert nyilván van, de...

Eddig 2 olyan pasival voltam kapcsolatban, akik ilyen tipikus aranyos, kedves, visszahúzódó, csendes jófiúk. Mindkettőjük jó tanuló, szorgalmas, olyan kis romantikus, versírós típus volt. Az elején mindkétszer tök jó volt, nagyon élveztem, hogy olyan rendesek, aztán 2-3 hónap után kattant náluk valami, és utána kb emberszámba se vettek... Eltűnt a kedvesség, maradt a mártírkodás, önsajnálat, a passzív-agresszív lelki terror, meg hasonlók. Mindkettő óriási csalódás volt. Ez egyébként nem csak kapcsolatban történt meg, az ilyen tipikus "jófiú" haverjaim is néha idegesítően erőszakosak.

Aztán összejöttem egy sráccal, aki ugyan sose volt kifejezetten bunkó, de a társaság középpontja, szeret bulizni, ha kell akkor nagyszájú is tud lenni, és sose hittem róla, hogy különösebben érzelgős típus. Nos, ő már sok ideje szeret, imád, a csillagokat lehozná értem, tisztel, és mint kiderült, nagyon is érzelmes és kedves tud lenni, a kapcsolatunk pedig nagyon harmonikus, és boldog. A haverjai, akik társaságban kb hasonlóak mint ő, vagy még kicsit "vadabbak", ők is ezerszer normálisabbak velem, mint a visszahúzódóbb barátaim.


Az érdekelne, hogy ezt tapasztalta már más is? Vagy csak én nyúltam mellé annyira kétszer?

Itt az oldalon annyira promózzák, hogy a tipikus jófiúkkal kéne összejönniük a nőknek, és elgondolkoztam, hogy vajon más is csalódott-e bennük ekkorát?


2016. júl. 15. 16:39
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
93%

Különbséget kell tenni a férfi és a jófiú között.

Jófiú: Folyton hangoztatja, hogy ő mennyire jófiú, mennyire rendes, mintha ez egy Nobel díjas tulajdonság lenne. Az az elvárása van, hogy őt szeressék és mindent meg is tesz érte, hogy ez így legyen. Kényezteti az embereket, és cserébe elvárja, hogy elfogadják és szeressék. Ha ez nem történik meg, olyan mértékben amilyenben szeretnék, akkor frusztálttá válik. "Miért nem szeretnek engem, holott én mindent megteszek, hogy szerethetővé váljak?"

Férfi: Kedves, figyelmes, udvarias és törődő anélkül, hogy elvárná, hogy ezért bármit is visszakapjon. A lényéből fakad, nem érdekember. Mivel nincsenek elvárásai és természetesnek veszi, hogy kedves, segítőkész, figyelmes, stb legyen, ezért nincs csalódás és frusztráció. És az emberek azért szeretik, mert ő természetéből, lényéből fakadóan ilyen, nem azért, mert hangoztatja.

2016. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
39%

Lányok, ti nem tudtok mérlegelni? Ezek ugyanis nem jófiúk, hanem önimádó, egoista, nárcisztikus manipulátorok, érzelmi és lelki terroristák, akiknek sikerült titeket frankón beszívatni. Lányok, nem tartjátok undorítónak, hogy egy elmebeteg manipulatív féreg összes rossz tulajdonságát ráhúzzátok azokra a srácokra, akik tényleg normálisak és nem rabszolgát/alattvalót akarnak maguk mellé, hanem egy saját magukkal egyenrangú partnert?


De csináljátok csak, feketítsétek csak tovább a normális srácokat, és motiváljátok egymást bele a guccsiármánidolcsegabbana-béemvémercédeszaudi típusú kőbunkó ősemberek ölébe. :D

2016. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
84%
Választani tudni kell. A tudás pedig kellő ön- és emberismeretből táplálkozik.
2016. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Ott a pont!

Ezek után felteszem a kérdést: miért van az, hogy csalódást okoztak nekem az eddig megismert pasik? Hát ezért. Mert folyton hangoztatták a "jó" tulajdonságaikat.

2016. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
70%

11-es tökéletes választ adott.


Mindig az a legnagyobb tetű, aki azt hangoztatja, mennyire jó.

2016. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
# 12: Remélem, ezt nem a kérdező írásából meg az itteni kommentekből szűrted le. Ha igen, akkor nem olvastál elég figyelmesen.
2016. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
16%

természetesen te nyúltál mellé kérdező csak nem jófiúval volt dolgot hanem olyan rosszfiúval akiből mégis hiányoztak a tipikus rosszfiús tulajdonságok: kevés tetkó kevés izom.....ám az erőszak kifeezetten rosszfiús tulajdonság de te be akarod beszélni magadnak hogy amaz nem rosszfiú volt hanem egy agyonajnározott jófiú...végülis volt szomszédom a Skodájáról hitte azt hogy Ferrari, mert végülis ugyanolyan piros volt...

a nők kedvenc sportja önmaguknak bizonygatni hogy a jófiúk valójában nem alkalmasak társnak...ezt vagy úgy oldják meg hogy nagyítóval keresik mibe lehet belekötni egy jófiú esetében....illetve kineveznek valami őrültet hogy akkor most ő a jófiú....lám nem is illik hozzám jobban mint a rosszfiú...

2016. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

# 17: Ez de jó hozzászólás, komolyan. Kb. ez a kategória: "A fecske költöző madár, olyan, mint a gólya, csak kisebb és nem hasonlít rá."

:D :D

2016. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
15%
#15: És ti meg rendre beszopjátok a manipulatív pöčšöket, ez a lényeg.
2016. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
84%

Pasik ezt is jobban tudják... ekkora pofát.


Nem. Ezek nem jófiúk. Annak mondják magukat. Komplexusos kis görcsök, akik azt hiszik, akinek izma van, az bunkó is. Azt mondják, smink nélkül gyönyörű vagy, de ha teszel fel, qrva vagy. Mert nem jófiúk. Jófiú tiszteletben tart, mint ember, akinek saját döntései vannak. Ezek a pasik kb. azt mondják, még nem képeltem fel senkit, jár nekem a nő.

2016. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!