Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet ilyen kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ilyen kettős érzés bennem? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van egy srác akit egyszerűen nem tudok kiverni a fejemből. Nagyon régóta tetszik és mindig szerettem volna összejönni vele. Annyira az én esetem, olyan szinten, hogy nem tudok egyszerűen másra ránézni, csak ő érdekel, és ilyet még sohasem éreztem senkivel kapcsolatban, pedig volt már párkapcsolatom is, olyan is akit szerettem. Körülbelül három éven keresztül álmodoztam róla, és volt akit azért dobtam, mert nem tartottam normálisnak hogy van valakim mégis másról fantáziálok folyamatosan. Aztán megtörtént a csoda körülbelül a fellegekben jártam két hónapig , ugyanis végre elhívott randizni és összejöttem vele. Életemben nem voltam ilyen boldog , hacsak meglátom majdnem elájulok annyira vonz. Csak jött a bökkenő, rá kellett jönnöm, hogy a személyisége egyszerűen taszít. Olyan ember akivel alapjáraton soha nem jöttem volna össze. Néha majdnem undort érzek. Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek, nem is gondoltam volna hogy ilyen kettős érzéseim lehetnek egy emberrel kapcsolatban.

2016. júl. 14. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért mondják, h nem minden arany ami csillog. Szerintem 1.randi után nem kellene rögtön összejönni a másikkal... Pont ezért! :)
2016. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű a dolog, eddig nem ismerted igazán, de mivel fizikailag vonzott, ezért valamiért elkezdted idealizálni a személyiségét.

Most meg megismerted valamennyire és rájöttél, hogy nem egészen olyan, mint amilyennek megálmodtad.

Az a helyzet, hogy nem őt szereted, hanem egy kitalált valakit.

2016. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kettős érzés, egyszerűen csak kefélni akartál volna vele. Valójában nem is ismerted őt, először azt mondod, hogy "annyira az én esetem", utána meg azt, hogy össze sem jöttél volna vele. Szexuálisan vonzott téged a srác, gyártottál hozzá álmokat és ideológiát, aztán megismerted, hogy milyen. Ha taszít a személyisége, akkor szakíts vele, bár úgyis tudom, hogy most fognak jönni a kifogásaid, hogy miért nem szakítasz.
2016. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2.-kal

Nagyon pozitív első benyomást tehetett rád. Ilyenkor dől el szinte minden!! Az agyunk ilyenkor a sok üres lyukat, amit nem ismersz a másikról, automatikusan kitölti, és mivel pozitívan élted meg a találkozást vele, ézert jó dolgok kerültek a fejedbe... de a valóság MÁS!


Első benyomás c. könyvet ajánlom! :) Hátha ha a tudatosság szintjére emeled a dolgokat, akkor sikerül elkerülni ilyen csalódást :)

2016. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!