Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység, kettős érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység, kettős érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Az a problemam hogy szinte minden eddigi baratnomnel nagyon feltekeny voltam, es kepes voltam oket lek.rvazni, hazungak nevezni, majd utana megbántam és konyorogtem hogy bocsassanak meg.

Akár volt okom feltekenysegre, akár nem, hogy lehet hogy valakit gyulolok egyszer utana meg orulten szeretem?! Melyik az igazi erzes?

31/F


2013. ápr. 29. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor, abban a pillanatban nem tudod kezelni a dühödet, és mikor megnyugszol, bánod, mint a kutya, hogy miket mondtál, mintha nem is Te lettél volna, és mikor elhatározod, hogy soha többé, és újra rád jön a düh, megint csak nem tudod magadat fékezni? Elkap, és magával sodor?

Én is így voltam ezzel.. mikor barátaim tanácsára elolvastam pár könyvet, pl. Don Miguel Ruiz: A négy egyezség , vagy nagyszerű könyv A vonzás hatalma (Lynn Grabhorn).

Ha nem akarod szakember segítségét kérni, magad kell megtalálnod a belső békédet. Csak úgy magától nem fog elmúlni, és sajnos nem elhatározás kérdése. Dolgozni kell rajta.

2013. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Koszi a kommentet. Pont igy van ahogy leirod. Minden kapcsolatom elejen megfogadtam hogy maskepp fogok viselkedni ,de eddig nem tudtam betartani. Most is oda 1 kapcsolatom.

Koszi a konyv ajanlatokat! Nagyon erdekelnek, megszerzem oket tuti!

2013. ápr. 29. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor dühös voltál és mondtál dolgokat,akkor nem gondoltad azokat komolyan.Ahogyan a gyűlöletet sem,csak nem tudod normálisan kimutatni a szeretetedet.Ezen nem tud senki sem segíteni,magadnak kell megoldanod,belül,és legyőzni.Hatalmas önkontroll kell hozzá és erő.Sok sikert!
2013. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok..

Nagyon szívesen. Úgy tudom a neten is fenn vannak.. letölthetőek (de könyvesboltban is megfizethető áron kapható könyvek).

Én az egyik kapcsolatomat úgy mentettem meg, hogy előre megbeszéltem a párommal, hogy vannak ilyen problémáim, féltékeny vagyok, de dolgozom rajta, kértem legyen velem türelmes, beszéljünk meg mindent. Már több mint egy éve együtt vagyunk, persze volt közben kirohanásom, de mivel tudta miért van, próbál segíteni. Régebben már attól a falnak mentem, ha a párom kedvesen rámosolygott egy eladóra, mostanára ez már elmúlt, és nagyon boldog vagyok, sokkal szebb az élet így. Neked is ezt kívánom, kitartást és sok sikert!

2013. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

naaa... ez jo hogy van pozitiv pelda:)

Igen az 1ik konyvet mar meg is talaltam fent, most keresem a masikat.


Koszi meg 1szer! Kitartast a kapcsolatodhoz'!! :)

2013. ápr. 29. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!