Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A féltékenység meg a félelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenység meg a félelem érzés mar ugy érzem felemészt! Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Már megörit ez a sok gondolkodás ami akarva,akaratlanul is folyton van!Nagyon féltékeny lettem a barátomra,félek mindentol!Ha elmegy valahova rögtön kezdődnek a hulye gondolatok!Kezdek kitalalni es elképzelni hülyesegeket.Már saját magam kezdem belekergetni az örületbe!Es ö sem birja már nagyon.Félek,h emiadt elveszitem mert belátom,h mar nagyon sulyos nálam ez.Mit tehetek?
2011. jún. 23. 23:20
 1/6 napietus ***** válasza:
ez valamiféle pótcselekvés lehet Nálad, ha eddig nem voltál ilyen. próbáld lefoglalni magad, és TUDATOSAN ne gondolj rá, mert ha így folytatod, tényleg el fog hagyni.
2011. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Dugjatok többet
2011. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azota lettem ilyen,miutan rajottem par dologra amit csinalt.Es az a legrosszab,h masoktol tudtam meg es nem tole,meg még nagyon sokat veszekedtunk es sokszor majdnem szakitottunk is,de most mar megvaltozott minden mas lett,de en valamiert nem tok hejre jonni.Folyton erzem ezt a nyomast a szivemel es nincs 1p.nyugalmam sem tole.Kozre jatszhat az,h keveset vagyunk eggyut es en mar a gyerekeket tervezem meg azt,h osszehazasodjunk?de sajnos meg nem lehet.minden percem csak vele akarom tolteni.mar 3eve jarunk...
2011. jún. 23. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha így a képébe mászol ebből nem lesz házasság, gyerek meg pláne. Ha valamit nem bír a férfiak többsége, az a hisztérikus gyerek meg házasság akarás.
2011. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 napietus ***** válasza:

először is ne telepedj rá, mert ebből így nemhogy házasság nem lesz, de boldog kapcsolat sem.


nem tudom, mit csinált, de Te akkor döntési helyzetben voltál. választhattad volna azt is, hogy ha nem tudsz ezen túllépni, véget vetsz az egésznek. Te azt választottad, hogy vele maradsz és spongyát a múltra. akkor tartsd magad a döntésedhez, mert az EGYETLEN rossz megoldás ebben a helyzetben, he ugyan vele maradsz, de nem bízol benne.

2011. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem telepedem rá!Ö is nagyon sokat beszél a családrol es a jövönkröl csak még nem tudjuk bevalositani mert nem ál eggyikünk sem biztos lábakon!A tanácsokat köszönöm szépen!Sokat segitet,pláne az utolso!
2011. jún. 24. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!