Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek mi lehet ez az érzés, talán féltékenység?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok de még ilyen érzés nem fogott el. Az érzés elég rossz nem tudom megmagyarázni. Azért érzem ezt mert a párom nagyon sokat van együtt egy férfi kollégájával és nagyon sokat mesél róla.
2013. márc. 20. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugtalanság, tehetetlenség, kissé nyomasztó érzés belül,idegesség és sok-sok mély levegő?
2013. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Nem tudom mennyi időt töltötök együtt, viszont ha valaki többet foglalkozik mással, akár tudat alatt is elfoghat a féltékenység,hiába nem olyan típus vagy.
2013. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!