Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor itt olvasok sztorikat,...

Amikor itt olvasok sztorikat, hogy 16 éves lány jövő héten teszi meg az elsőt. Stb akkor ilyen furcsa érzés jön rám. Ez féltékenység, hogy én még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 17:07
 1/9 anonim válasza:
52%
Nem, ez irigység.
2009. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen,irigység.
2009. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
Én is 16 vagyok.És szűz.De ha ilyent olvasok én nem vagyok féltékeny,hiszen el tudnám veszíteni, és lenne alkalmam, és szerintem neked is.De egyszerűen nem akarom.Nem azért mert félek, vagy valami.De úgy gondolom, hogy még ráérek ezzel.
2009. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor meg kell tanulnom legyőzni.
2009. júl. 11. 17:17
 5/9 anonim válasza:
92%

hmm... a szüzesség sztem inkább pozitívum a mai világban, mint az, h vki 16 évesen elkezdi, és 20 éves korára már 40 pasin van túl...


ha van vkid, sztem akkor idővel elfogtok jutni arra pontra, ahol te is azt érzed, h na itt az ideje!!! siettetni... meg féltékenykedni másra emiatt sztem hülyeség. illetve azért belemenni, mert a másik már szeretné /te meg még nem.../


anno saját példám is azt bizonyította, h jól döntöttem... inkább később egy olyannal éltem át az elsőt, akivel tényleg tökéletes volt, meg akibe rettentő mód szerelmes voltam, minthogy egy buli után hoztam volna vkit haza...


egy pasi álláspontja...

2009. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Én a szerelmemmel fogom megteni.Akit tényleg nagyon szeretek,és eljött az idő hogy megtegyük.Azért nem kell minden 16 éves lányról azt hinni hogy azért szeretkezik hogy túllegyen rajta.Én csakis szerelemből fogok a barátommal szeretkezni.

16/L

2009. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
17:18as,jó hogy vannak még ilyen férfiak:)
2009. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Én 21 évesen vesztettem el pedig már jóval előbb megtehettem volna.

Nekem így volt a jó.

22/F

2009. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Irigység...meglehet.


Tudjátok engem mindaddig nem érdekelne annyira, hogy ki mikor veszítette el, amíg emiatt senki nem érezné rosszul magát.


De amíg lányoknál azt, aki 14-15-16 éves korában veszítette el, az utak szélén álldogáló hölgyhöz hasonlítják és emiatt rosszul érzi magát és amíg egy 18-19-20-21-22 stb. éves fiú/lány pedig azért érzi rosszul magát, mert van aki korábban elveszítette (vagy csak van olyan nagy szája és el tudja hitetni másokkal) és őt szekálja amiért még szűz, addig igenis ekkora világrengető téma lesz, holott igazából sokszor elefántot csinálnak a kutyából.


Nem kis dolog az ember életében az első, de ekkor fesztivált miatta nagyon kár csinálni.


Szép napot mindenkinek! :)


Sárky

2009. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!