Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A városi pasik nem jönnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A városi pasik nem jönnének össze a falusi lányokkal? Igaz ez? Vagy fordítva.

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 16:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
44%

#20

Istenem, te szerencsétlen hülye. Még ha csak az az egy szó volna. Nehéz szellemi munka, az... Mindig is ez volt a legnagyobb baj, hogy a leghülyébbek a leghangosabbak, a többség meg elhiszi a f***gaikat.

2016. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Kedves 21.! :) Bankban bérszámfejtő HR-es:) Ha vidékiként ismered.
2016. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%

Nem, mifelénk csak szántóföldek vannak, meg kijárunk a határba kukoricát kapálni, erre nincsenek cégek, ahol az alkalmazottak ügyeit kell intézni. Villany sincs bevezetve a házakba, úgy kell a sötétben pötyögnünk a számítógép előtt. Vizet is a kútból húzunk. Nehéz élet ez, de sehol nincs a te "nehéz szellemi munkádhoz" képest.


Remélem, csak egy olcsó troll vagy, és nincs ennyire ostoba ember a Földön.

2016. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nevetni fogsz (vagy nem), de sok vidéki nem ismeri ezt a munkakört.
2016. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%
65% te nagyon buta vagy... :D Bankba dolgozni meg eleg ciki, kb legalis uzsorasok akik a nepet lopjak. Nekem is van diplomam, de sokkal szivesebben dolgozok a foldeken vagy a kertben a friss levegon mint valami dohos helyen egy irodaban. Te meg amugy az a tipikus tudatlan, "en vagyok a vilag kozepe" pesti vagy, aki lenezi a videkieket. Hat kepzeld itt is lehet jol szorakozni lehet allatokkal jatszani, turazni, lovoldozni, roncsderbizni meg pia mindig van kifogyhatatlan mennyisegben. Szoval ezerszer jobb az elet itt a faluba mint ami nalatok van...
2016. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Személy szerint jobban szeretem a vidéki lányokat. Volt is több kapcsolatom vidéki lánnyal és sokkal megbízhatóbbak!!!!
2016. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én közepes városból származó pasi vagyok és legszívesebben szinten városi, de inkább nem fővárosi lányokkal jövök össze, de bármi más is szóba jöhet. Anyukám faluból származik, apum onnan, ahol én is nevelkedtem, jelenleg meg Bp.-en élek. Igazából alig ismerek pesti lányokat, de a tömegközlekedési eszközökön elkapott beszélgetésekből sokszor valóban kényesnek, beképzeltnek tűnnek. Viszont több falusi osztálytársam is volt, az egyik részük kegyetlenül bunkó volt, de volt néhány nagyon aranyos, intelligens lány is (többek között az egyik "nagy szerelmem" is). A városomból származó lányok egy része meg a beképzeltség miatt volt bunkó, de közöttük is akadt 1-2 aranyos is. Igazából nem sok függ ettől.


Ezt a nagy ellentétet a (nagy/fő)városiak (főleg lányok) és vidékiek között meg nem értem. Mi az, hogy a budapestiek loptak? Legfeljebb ha a politikai vezetők, meg akiknek hatalma van, de azok mindenhol lopnak! Nem tudom elképzelni, hogy én, mint informatikus egyik nap bemegyek a munkahelyemre, rácsapok az asztalra, és azt mondom: most kérem a vidékiek pénzét! Annyi igazság van ebben, hogy legtöbb politikus Bp.-en van, illetve ha valami pénz jön külföldről, az először általában a fővárosba jön, ott le tudják fölözni egyesek...


Nem bánom, hogy ki honnan származik, csak ne legyen túl szűk látókörű. Nevetséges, amikor a pesti úgy képzeli el a vidéket, mintha most léptek volna ki valamelyik 19. századi regényből, de az is, amikor egy falusi hiszi azt, hogy a fővárosban gazdag urak meg prolik élnek, akik mind irodában dolgoznak és drogoznak.

2016. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Imre777 ***** válasza:

Szerintem sok ismerősöm is úgy van vele, hogy nem számít neki, de nekem mindenképpen az a fontos, hogy értelmes, szűz, nem dohányzó, nem bulizó, kedves, aranyos, nyílt, őszinte, megértő, alkalmazkodó... legyen a lány és nem érdekel, hogy hol lakik!

(Ezért vagyok még mindig agglegény.)

2016. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!