Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A városi pasik nem jönnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A városi pasik nem jönnének össze a falusi lányokkal? Igaz ez? Vagy fordítva.

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 16:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Én parasztokkal nem jövök össze. És mindegy, hogy falusi vagy városi.
2016. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Fordítva igaz.
2016. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Csomó példát ismerek, minkét oldalról. Nyilván vannak ilyen emberek, nem vagyunk egyformák.
2016. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%
Városi lányként nem szeretnék falusi fiúval összejönni. Próbáltam már, de nem értette meg azt a pörgős életet amit én élek (egyetem, munka, bulizás a barátnőkkel) és szidott amiért "folyton eljárkálok" otthonról. L21
2016. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Én (kis)városi lányként nem tudnék budapesti pasival járni.
2016. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
En redneck csaj vagyok, es nem jonnek ossze pestiekkel. Mind olyan bekepzeltek, tulporgik magukat, mindent jobban tudnak es teljesen mas az ertekrendjuk.
2016. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
17%

4. vagyok

Javítom: *fővárosi lányként ;)

Egyébként éppen ez a baj, amit az előző válaszoló írt.

A vidékiek azt hiszik, hogy túlpörögjük magunkat (:DDD), mikor nekünk pestieknek, ez a normál tempó.

Meg azt hiszik beképzeltek vagyunk, mert tudjuk, hogy a fővárosban van a legtöbb lehetőség mindenből. Pedig ez egy tény.

2016. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

praktikus oldalról nézve a városi és a falusi (sőt a nagyvárosi és a kisvárosi is) életmód, életritmus, mentalitás, stílus és egy csomó minden nagyon más. én nem feltétlenül mondanám egyiket sem jobbnak/rosszabbnak a másiknál, egyszerűen csak nagyon más tud lenni. a nagyon nagy különbségek pedig egy kapcsolatban okozhatnak súrlódásokat és problémákat, amiket sokan úgy próbálnak orvosolni, hogy inkább bele sem vágnak egy esetleges probkémákat felvető kapcsolatba. hogy ezek a problémák mennyire komolyak és ezek miatt elvetni a kapcsolat esélyét mennyire helyes döntés, vagy hiba, az teljes mértékben egyénfüggő.


szerintem a városlakók között is vannak nyugodtabb, nyugalomravágyóbb, begubózóbb, lassabb életet élő, vagy arra vágyó emberek és biztos vagyok benne, hogy a kisvárosokban, falvakban, de még akár tanyákon élők közt is vannak, akiket jobban vonz, mint terhel a nagyobb pörgés, zaj, stb. a fontos kérdés az, hogy ki hogyan áll a dolgokhoz és hogyan kezeli azokat.


ha meg nem a praktikus dolgok miatt vetődik fel ez a kérédés, hanem csak mert valaki a saját életkörülményeit tartja jónak és követendőnek, a máshol, máshogyan, más körülmények közt élőket meg lenézi (mindegy, hogy városi nézi le a falusit, vagy fordítva), az meg egyszerűen hülye és velük nem érdemes foglalkozni. nem attól lesz valaki értékes, hogy hol él, hanem hogy milyen ember, hogyan gondolkodik, mit képvisel...

2016. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"Suba a subához, guba a gubához." - mondja a rendkívül bölcs mondás.

Amúgy f***ág. Magyarország második legnagyobb városában élek, éltem együtt fővárosival, és jól megvoltam 6000 lakosú községből származó férfival is. Alapvetően nem árt, ha hozzád hasonló kasztból választasz, de nem lehet általánosítani.

2016. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%
Ha a falusi manus nem várja el,hogy kiköltözzek a világ valagára,tanyára és otthon ugráljam körül,akkor okés.De ha ahhoz ragazskodna,hogy csak az én nyakamban maradjon a gyerek,meg a háztartás,ha dolgozok,ha nem,akkor menekülnék hanyatt-homlok.Beleőrülnék,ha mindentől annyira távol lennék
2016. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!