Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A városi pasik nem jönnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A városi pasik nem jönnének össze a falusi lányokkal? Igaz ez? Vagy fordítva.

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 16:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%

Na szép, hogy a 2 őszinte válaszomra 0%-ot kaptam. -.- Pedig csak tapasztalatokat írtam. Máskor jelezzétek, hogy őszinte válaszokat szeretnétek-e, vagy a falusiaknak kedvezőt.

L21

2016. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudsz olvasni ?? vagy ekkora az egód ? a kérdés a Férfiak felé szól. De ha neked már a farkad is kinőtt akkor nem szóltam..
2016. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
49%

Nem hinném, hogy a nemek között ekkora felfogásbeli különbség van.

Vagy a vidékiek az emancipáció fogalmát sem ismerik.

2016. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

#13

Szerintem te ne rontsd tovább a helyzetedet, és hagyj meg minket abban a hitben, hogy a fővárosiak alapvetően jófejek (én legalábbis így tapasztaltam), és nem mindegyik ilyen arrogáns gyökér, mint ahogy te előadod magad.

2016. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
49%

Próbáltam megmagyarázni, hogy miért nem lehet kielégítő párkapcsolat falusiak és fővárosiak között, de látom, hogy hiába.

Mivel a falusiak vannak itt túlnyomó többségben, higyjétek csak azt, hogy a pesti fiúk tárt karokkal várnának a vidéki mentalitásotokkal. Erre ment ki a játék, más választ nem fogadtok el.

Persze, a lányok és a fiúk véleménye teljesen különbözik. (Vidéken még mindig így megy, ugye?;) )

2016. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
24%

"Meg azt hiszik beképzeltek vagyunk, mert tudjuk, hogy a fővárosban van a legtöbb lehetőség mindenből. Pedig ez egy tény."


Igen mert szetlopjatok a videket hogy a budai meg belvarosi luxust finanszirozzatok. Ezert is utalom a pestieket.. 26N

2016. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
52%
#16. Semmit nem lopunk szét, ne vádaskodj! Kemény egyetemi szakot végzünk, hogy nehezebb szellemi munkát kapjunk.
2016. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is diplomam van, szoval nem kell jampizni. O dehogynem loptatok, miota bevittetek az unioba teljesen tonkre ment a mezogazdasag, meg az allattartas es a videk egyre szegenyedik, addig a burzsuj pestiek megtovabb gazdagodtak a befolyo penzbol, rendszervaltasnal hany munkahelyet zarttatok be? Hany milliard unios penz ment el csak Budapestre? Mikozben videken eheznek meg romosak az epuletek es semmi lehetoseg nincs, mert minden osszelopott es befolyo penz csak a csillogo Budapestre jut!
2016. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%
Kár, hogy a kemény egyetemi szakon nem tanítják, hogy kell a higgyétek szót helyesen leírni. Nem baj, okos vagy, te fővárosi mentalitású lány, kapsz cukrot.
2016. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
32%

Tényleg kár volt feltenni ezt a kérdést. A vidékiek csak a nekik kedvező álláspontot fogadják el. Hibásan írtam egy szót... :'D Aki keresi a hibát, az megtalálja mindenben. Na mindegy. A pestiek előszeretettel fogadják a vidékieket.

Csak aztán ne lepődjetek meg nagyon, ha majd az életben mégsem ezt tapasztaljátok.

Igen, persze, a városiak vidékieket keresnek párkapcsolatra. :) Ki mást?! :)

2016. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!