Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, megfejtenének nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, megfejtenének nekem ezeket a pasikat?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm is kifogott egy ilyet, és én is, és egyszerűen nem értjük őket.


Barátok vagyunk ezekkel a fiúkkal, de nem csak haverok, hanem éjjel-nappal csetelünk, mindig elhívnak minket találkozni is, ráadásul tök jó programokat találnak ki, és néha komolyabb témákról is beszélgetünk, mondhatni lelkizünk. Nem vagyunk ennyire vakok, látjuk, hogy néznek ránk, meg tudjuk különböztetni, ha valakinek közömbösek vagyunk, és ha valakinek nem. Sokat érdeklődnek felőlünk, mindenre emlékeznek, amiket mondtunk.


És itt jön a bibi, hogy testileg viszont nem közelednek hozzánk, maximum néha egy-egy érintés, de csóknak még csak jele sincs. Nem mondják ki, hogy akkor most randira hívnak minket, vagy csak barátilag. És igaz, hogy az átlagnál félénkebbek, de alapból meg nem azok, tehát lehet velük normálisan dumálni, hülyéskedni.


Szerintetek hagyjuk őket a francba? Vagy mit kellene tennünk? Mi is adunk jeleket. Szerintem az már önmagában annak számít, hogy mindig elmegyünk velük mindenhová, és mi is szoktuk keresni őket, érdeklődünk felőlük, sokat mosolygunk rájuk, stb. Barátnőm még egyszer sütit is sütött neki.


21 évesek vagyunk, a srácok pedig 22.


2016. júl. 14. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Végigolvastam és nem "fröcsögök". A csodát várjátok. Képzeld, nekem pl a lánybarátom váratlanul beállított a szülinapomon egy üveg borral, pedig nem is tartom a szülinapom.

Az ember kedves a barátaival is, ha az épp több, mint "ivócimbora". Nem látnék bele semmi többet.

Lehet persze, hogy mind a négyen kis mulyák vagytok. De ne haragudj, én ennyiből nem hinném, hogy egy lány bármit is akar tőlem, túl vagyok azon a szinten, hogy minden apró gesztus mögé lássak valamit, ami talán nincs is. Szerintem az egyenes út a legrövidebb!

2016. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10-es, akkor maximum pótléknak tart arra az esetre, ha szakít a barátjával, nem tudom :D
2016. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy tűnik, hogy passzívak vagytok és csodát vártok(természetesen mindig valaki más hozza el a csodát).

Ez egy elég jellegzetes női viselkedés.

Utána meg szent meggyőződése lesz, hogy ő az égvilágon mindent megtett, hogy jelezzen.

Pedig egy külső szemlélő nagyon meglepő dolgokat mondana neked a "jeleidről".

2016. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerinte ezügyben csak ti tehettek előrelépést... egy alkalmas pillanatban le kell kapni a srácot, csók!
2016. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem gondolatolvasók a férfiak! A jeleiteknek csak a ti fejetekben van jelentése, mivel a nőtársaitok detto ugyanezeket a "jeleket" adják fűnek fának bokornak ,miközben eszük ágába sincs komolyabb kapcsolatra lépni és ha sok ilyennel találkozott már a férfi, akkor nem hisz az ilyen jelekben,mert már kismilliószor koppant.


Az hogy,ha jól értem, elmentek 4esben ide oda nem jelent semmit. A süti sem, mert rengeteg nő csak úgy kínálgatja a sütijeit és közben van palija ,csak dícsértetni akarja a sütéstudományát.


Konkrétan szóból ért az ember! Meg kell mondani neki ,hogy tetszik neked és szeretnél egyedül(!) is találkozni vele.Ezt írásban is megteheted.

2016. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Milyen programokat találtak ki?
2016. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem 4-esben járunk el, hanem 2-en, csak barátnőmmel dettó ugyanez a helyzet.


Hát pl. felmenni a János-hegyre este, mikor csillagos az ég, libegőzés, bobozás, kirándulás.

2016. júl. 14. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!