Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, megfejtenének nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, megfejtenének nekem ezeket a pasikat?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm is kifogott egy ilyet, és én is, és egyszerűen nem értjük őket.


Barátok vagyunk ezekkel a fiúkkal, de nem csak haverok, hanem éjjel-nappal csetelünk, mindig elhívnak minket találkozni is, ráadásul tök jó programokat találnak ki, és néha komolyabb témákról is beszélgetünk, mondhatni lelkizünk. Nem vagyunk ennyire vakok, látjuk, hogy néznek ránk, meg tudjuk különböztetni, ha valakinek közömbösek vagyunk, és ha valakinek nem. Sokat érdeklődnek felőlünk, mindenre emlékeznek, amiket mondtunk.


És itt jön a bibi, hogy testileg viszont nem közelednek hozzánk, maximum néha egy-egy érintés, de csóknak még csak jele sincs. Nem mondják ki, hogy akkor most randira hívnak minket, vagy csak barátilag. És igaz, hogy az átlagnál félénkebbek, de alapból meg nem azok, tehát lehet velük normálisan dumálni, hülyéskedni.


Szerintetek hagyjuk őket a francba? Vagy mit kellene tennünk? Mi is adunk jeleket. Szerintem az már önmagában annak számít, hogy mindig elmegyünk velük mindenhová, és mi is szoktuk keresni őket, érdeklődünk felőlük, sokat mosolygunk rájuk, stb. Barátnőm még egyszer sütit is sütött neki.


21 évesek vagyunk, a srácok pedig 22.


2016. júl. 14. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudnám elképzelni, hogy 2 srác 2 lányt keres "csak úgy" barátnak, maximum nem veszik a jeleket, úgy gondolják, hogy még puhítani kell benneteket, szerintem kicsit konkretizáljátok, hogy ti többet szeretnétek.
2016. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Már nős vagyok, de életemben nem mondtam ki egyetlen találkáról sem, hogy ez most "randi".

Ti kb. ugyanannyit tesztek az ügy érdekében, mint ők. Igen, ők a férfiak, de talán kicsit több bátorítást várnának.

2016. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miféle bátorítást? Szerintem pl. az elég egyértelmű, hogy barátnőm tortát sütött neki a szülinapjára. Nyilván nem süt minden haverjának.
2016. júl. 14. 13:51
 4/17 Noren1989 ***** válasza:

Ezek ilyen pawa srácok?


26/F

2016. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azok.
2016. júl. 14. 14:01
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de tipikus "csaj haver" feelingetek van. Buták vagytok! Lehet, hogy full barátilag néznek rátok, ti meg várjátok a csodát! Ki kéne nyitni a kicsi szátokat és tudatni velük, hogy mi a helyzet! Nem vagytok már tinik, könyörgöm...

Nekem van lány barátom, akivel nem szexelek és nincs köztünk több, de közös a hobbink és összejárunk együtt is művelni azt, illetve biciklizni is néha.

Miért várjátok egyoldalúan a közeledést, mikor egy szalmaszálat sem tesztek keresztbe az ügy érdekében? Ennyire passzív lányokhoz biztos, hogy nem közelítenék...


25/F

2016. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A tortasütés is lehet baráti jel, sőt az érintés is. Nekem egy ilyen lány barátom ha hozzám beszélt, akkor mindig megfogta a karomat, vagy ülve a combomat, mégis volt neki barátja, és a legkisebb hajlandóságot se mutatta, hogy rám potenciális barátjelöltként tekintene. Féltékenykedik, ha valamilyen csajról beszélek vele, vagy egyszerűen köszönök egy másik lánynak. De mondom ezt úgy, hogy tuti nem akar tőlem semmit.
2016. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyunk passzívak, olvasd végig a kérdést, mielőtt idejössz fröcsögni.
2016. júl. 14. 14:06
 9/17 anonim ***** válasza:
Na jó, azért a féltékenykedik, ha köszönsz egy másik csajnak szerintem nem fér össze azzal, hogy tuti nem akar tőled semmit. :D
2016. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem akkor ők ilyen játszmázós, alacsony önbizalommal bíró srácok. Minden csajjal barátkozunk, aztán valamelyikkel csak összejön valami-típusú gondolkodással.


Esetleg odavannak a friendzone-ért.


26/F

2016. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!