Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek miért kritizálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért kritizálják a külsőmet? A férfiaknak is ennyire fontos a tökéletesség?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen akárhogy próbálkoztam, de nem tudok lebarnulni. Nyáron is hófehér vagyok, még a nap se fog le, csak éget. Még is emberek többsége emiatt gúnyolódik rajtam.
2016. júl. 12. 21:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A fehér teljesen jó. Nekem nagyon tetszik, ad egy kecsességet az egész megjelenéshez.

30F

2016. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ilyenen csak idióták problémáznak, ne foglalkozz velük.

Én férfi vagyok, de nekem is nagyon fehér a bőröm színe, és tőlem is volt, h kérdezték beteg vagyok-e. :D

2016. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz mások véleményével.. Ha mégis zavar akkor szólj vissza nekik hogy az ember színe fehér és ezt nem rasszizmusból mondod :)

Én is extra fehér vagyok pedig barna hajú vagyok és nem is foglalkoztat az hogy levarnuljak mert nem barnulnék hanem leégnék és ilyen sivatagi hőmérsékletek közepette nagyon rossz ám napszúrást kapni.

22/F

2016. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Anyámék is cseszegettek miatta anno és egy pasimnak se volt problem a hippósxggem XDDDDDDD
2016. júl. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha magamból és a környezetemből indulok ki, a férfiak nagy általánosságban pont lekakálják, hogy milyen színű a bőröd. Csak azoknak számít ez, akiknek ez a fétisük, ilyenből meg kevés van.
2016. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér bőröm van, és teljesen átérzem, amit írsz. Idegesítő, de ignorálni kell őket, vagy visszaszólni, hogy csak a pórnép van lebarnulva, és ennyi. :D
2016. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!