Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mennyire fontos számoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire fontos számotokra a tökéletesség egy nőben? Inkább külsőre gondolok

Figyelt kérdés
Szóval mi az ami már nem fér bele? túl nagy has vagy nem egyforma mellek..
2009. máj. 20. 11:25
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ez mindenkinek más, ha valakiben valami megfog mondjuk arc , kisugárzás , és a későbbiekben lesz valami a dologból akkor simán eltudom azt nézni hogy nem minden tökéletes rajta , a jelenlegi barátnőm se egy csont vékony lány de még sem zavar mert ahelyett imádok rajta mást :) Szóval szerintem ha valakit nagyon szeretünk képesek vagyunk elnézni sok kis apró hibát , ami egy kapcsolatot nem veszélyeztet.
2009. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz valakit,Ő a tökéletes.


Elmondom az én történetemet :)


Mindig is a szőke kék szemű srácok tetszettek.Egyik osztálytársam,aki barna hajú,barna szemű tavaly kezdett el közeledni felém,azóta is együtt vagyunk,pedig ezelőtt gondolni sem akartam,hogy egyszer külsőre ilyen barátom lesz.Nekem Ő a tökéletes:)


18/L

2009. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem fontos

a személyisége fotnos, a belső kisugárzása

ugyanakkor ne legen slmapos, mosdazlan, fogatlan, ne nézzen ki mint egy bányarém

2009. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a tökéletesség a legfontosabb!

Persze nem a címlaplányokra gondolok ám!

a párom pl. picit duci, erős a combja, nagy is a hasa, nekem mégis ő a tökéletes szépség! szóval úgy néz ki a dolog nem ezen múlik... lehet, hogy nem egyforma a két mell, lehet hogy nem tökéletes az alak - ha szeretem őt tökéletesnek és gyönyörűnek látom.

hogy mi fér bele? azt gondolom a nők túl nagy jelentőséget tulajdonítanak az alakjuknak.

Én például úgy döntöm el, hogy egy nő szimpatikus-e, hogy a szemét! nézem meg először, aztán az arcát és az alapján döntöm el. Ha az rendben van, kedves és vonzó akkor már bármi lehet, persze ne legyen mondjuk 100 kg és hozzá 150 cm például :)

2009. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs, hogy tökéletes. aki szeret, annak bárhogy nézel ki, bármit csinálsz tökéletes vagy. ne te akarj megfelelni a férfiaknak, úgyis mindegyiknek más tetszik. csak légy természetes, legyél TE.
2009. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy legyen a csajban valami izgató. :-) Akár a stílusa, akár a kis feszes melle :D Nem kell, hogy modellnek nézzen ki :P
2009. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!