Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek miért kritizálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért kritizálják a külsőmet? A férfiaknak is ennyire fontos a tökéletesség?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen akárhogy próbálkoztam, de nem tudok lebarnulni. Nyáron is hófehér vagyok, még a nap se fog le, csak éget. Még is emberek többsége emiatt gúnyolódik rajtam.
2016. júl. 12. 21:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok hogy ha így állnak hozzám, a férfiak számára is taszít leszek. Pedig ápolt vagyok, jól öltözködöm, csinos vagyok, csak éppen fehér a bőröm színe. Még a családban is mindenki barna csak én vagyok fehér.
2016. júl. 12. 21:21
 12/26 anonim ***** válasza:
61%

Én a fehér bőrű lányokat szeretem.

Csak példa, nehogy letámadj!

2016. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj... én mé egy pasitól se hallottam soha, hogy baj lenne, hogy fehér vagyok... ez inkább a nők dilije... Én a fehér bpröm mellé még dagi is vagyok, mégis volt pasim egész életemben, bomlottak utánam a pasik, most imád a férjem. Semmi köze hozzá a bőrszínnek!
2016. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
World's biggest problem...
2016. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

Aztán jön a bőrrák, nagy melegben 11-4-ig nem szabad kifeküdni, ez a szabály, köszönhetően az ózonpajzs elvékonyodásának.


Amúgy nem zavar, ha fehér vagy, ez egyáltalán nem számít semmit.

2016. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon világos a bőröm, de soha senki nem gúnyolódott rajtam.
2016. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Sosem volt ilyen tapasztalatom, hogy hátrány lenne a fehér bőr.Én sem tudok barnulni, csak leégek a napon+allergiás kiütéseim lesznek, ha túl sokáig vagyok napon.Ne aggódj, nincs miért.😉
2016. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Hülyék, ne hallgass rájuk csak azt tükrözik vissza amit a nők adnak
2016. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Igyál sok répaturmixot, menj el napozás előtt szoliba egyszer-kétszer.

A délutáni nap 4-5 után adja a legszebb színt.

Hajrá! :)

2016. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Hàt érdekes... engem csak egy cigàny nő szólt meg de fehír a bűröd.

Màst nem érdekelt. Egy pasimnak sem volt vele baja. hogy fehér a bőröm. Ha lett volna azzal nem jövök össze és kész.

2016. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!