Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek miért kritizálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért kritizálják a külsőmet? A férfiaknak is ennyire fontos a tökéletesség?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen akárhogy próbálkoztam, de nem tudok lebarnulni. Nyáron is hófehér vagyok, még a nap se fog le, csak éget. Még is emberek többsége emiatt gúnyolódik rajtam.
2016. júl. 12. 21:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Pedig nagyon szép tud lenni egy hófehér női test. Nem értem, lehet, hogy tuskók között élsz? :/
2016. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
11%
Tényleg próbálkoztál vagy csak mondod és feltételezed,hogy neked úgysem sikerülne?
2016. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de nekem mindenki ezt mondja. A fodrászom, ismerősök, az orvosok is. Még anyám is azt mondja hogy elég ciki hogy világítok a fehérségtől, mert semmi színem nincs.
2016. júl. 12. 21:12
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Tudom, könnyű mondani, de tegyél magasról ezekre a megjegyzésekre! Nem függ semmi attól, hogy le vagy-e barnulva. Ezt egy olyan lány mondja neked, akinek hófehér a bőre és még csak nem is próbálkozik a barnulással.
2016. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sem nigga a lábam, valami miatt mindig kimarad a szórásból...

De a vállamra inkább nem mondok semmit. Elcsesztem a leégést. Tudom, nem én irányítom, de pár szerencsétlen mozdulat miatt jövő nyárig mintás marad.


Ne foglalkozz a piszkálódókkal, szép a fehér bőr is, szexi is tud lenni. :)

2016. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Azt mondják rám biztos beteg vagyok, azért vagyok ilyen fehér.
2016. júl. 12. 21:15
 7/26 anonim ***** válasza:
68%

A fehér is egy szín... Na mindegy, szóval ki nem szarja le mit mondanak mások? Tanuld meg, hogy ne akarj megfelelni másoknak, csak saját magadnak.

Én is fehér bőrű vagyok, tudnék barnulni napon, de nem akarok, nem érdekel fehér vagyok e vagy barna. Ennél értelmesebb dolgok foglalkoztatnak. Amúgy is kaptam már elég napszúrást, hogy ne legyek napon, ha csak nem muszáj. Hogy ez valakinek nem tetszik, egyéni szoc probléma. Nézzen másfelé és kész. Hidegen hagy.

2016. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

Jaj, ezt ismerem. Nekem is nagyon fehér a bőröm és nem barnulok, csak égek. Voltak nyarak, amikor próbálkoztam, szoliztam, tengeren voltunk, fesztiváloztam, semmi... Ha nem kene be magam akkor leégek, pár napig piros majd elmúlik jó esetben, rosszabb esteben lehámlok. Hát az gyönyörű... Engem amúgy nem is izgat, nem értem miért szebb a barna bőr, mint a fehér. Nekem olyan a fehér bőr mint pl a szőke haj, semmivel se csúnyább aki szőke, mint aki barna. Nekem is lépten-nyomon mondogatják, hogy jaj de fehér vagy, jaj de sápadt vagy, nem voltál strandon? Nem mész szoliba? Hát nem, bmeg! Minek öltsem a pénzem és roncsoljam a bőröm, ha amúgy sincs értelme. Engem nem zavar, jó nekem a fehér bőröm. Csak a beszólogatások zavarnak.

ma 21:11 és akkor mi van, ha valaki nem tesz meg midnent azért, hogy barna bőre legyen? Miért elvárás hogy naphosszat süttesem magam a strandon vagy a szoliban?

2016. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%
Én is fehér vagyok. Nekem is ajánlgatják, hogy barnuljak, szolizzak. Rengeteg embert viszel a rák alapból, minek növeljem a kockázatot? Próbálkoztam én is. Pár éve az lett, hogy leégtem, izzott az egész testem, felhólyagosodott mindenhol. Többrétegesen jött le a bőröm. Hát köszöntem, nekem eddig egy fiúnak/férfinak sem volt ezzel baja, a fehérségemmel, a barátnők/kollégák meg nem érdekelnek. Nem fogok senkinek megfelelni és nem állok be semmilyen sorba. Fogadd el magad! Akinek a bőrszíneddel van baja, attól ne is akarj semmit. Az ilyen gondolkodású ember még ellenségnek sem való. 25N
2016. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér bőröm van, ugyanígy megszólják. De már nem érdekel, nem is akarok lebarnulni. Minek rohasszam magam a tűző napon órákig? Hogy másoknak tetsszen? Hiszen az én bőröm, rajtam van.
2016. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!