Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nok mindig kinevetnek mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok mindig kinevetnek mikor kezdemenyezek 29eves macis pasi vagxok! Azert mert macibb vagyok, vagy mert nyaron szandit hordok?

Figyelt kérdés
Erzekeny ferfi vagyok a nok sokszor kinevetnek mikor probalkozok! :( Emiatt van mikor otthon telesirom a kisparnam! Keves nom volt eddig! Szeretek szandit hordani meg lagy szovet cuccokat! Ez lenne a baj, vagy a teltebb idomok? :/

2016. júl. 12. 18:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
67%
Akkora troll a kérdező, hogy olyan nincs, szandálzokni, szakadok. :D
2018. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%

Egy medve szandalban? Azt kihagyom :D

N

2018. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus, amit bárki megengedhet magának, függetlenül attól, hogy mennyi pénze van. Ez olyan dolog, ami velünk született, de tanulható, feltéve, ha megvan hozzá az emberben a kellő intelligencia." Giorgio Armani


2016os a kérdés, időközben túl vagyunk 2018 nyarán. Szandi megvan? Most is viselted?

Nem szeretek senkit szénnéoltani, a többi választ nemmolvastam, de lenne pár észrevételem.


Szerintem a szandál és a férfias karakteresség nem összeegyeztethető. Én leszoknék róla. Különösen, ha egy picit puhább, kövérkésebb alkattal társul, akkor olyan lesz vele az ember, mint egy jóllakott napközis vagy egy nagyra nőtt óvodás. A lágy szövetcuccok sem éppen emelik az imaget.


Én pl hatalmas stílusváltást eszközöltem annak idején, hogy ne legyek egy rakás szerencsétlenség.

170cms fickó vagyok, macis alkat, szőrös hát, has váll, mellkas, rövidlátó, kopaszodó. Maga a megtestesült fertelem lennék, köpcös, szemüveges, kopaszodós stb.

Na erre én vettem kontaktlencsét, letoltam a hajamat, leborotválom a fejemet, sportoltam, diétáztam, tehát ugyan magasabb nem lettem, sokkal vagányabb, menőbb fazon lettem, zömében fekete ruhákkal stb.


Totál más visszajelzéseket kaptam a stílusváltásom után.


Amúgy a harmónia fontos. A kisugárzás. Ezt önszeretettel lehet fejleszteni, van egy két apró trükk, ami ebben segíthet.

De lényeg, hogy találd meg a valódi stílusodat!

Ne azonosítsd magadat az érzelmeiddel (itt erre az érzékenyvagyokra utalok)!


Az érzékenységet ráadásul ne keverjük össze az értelmetlen agyalással, kattogással, túlreagálással. A legtöbb érzékeny ember nem érzékeny valójában, csak nincs meg a szellemi autonómiája, másoktól, mások véleményétől teszi függővé azt, hogy kinek és hogy érzi magát. Ezt a függést kell elengedni nagyon sürgősen.

2018. okt. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a lényeg kimaradt, a stílusváltással: a testszőrzetemet eltávolítva kb 100szorosára nőtt az önbizalmam.
2018. okt. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
Valtozz meg. Kondizzál. Azzal sokkal többre mennél mint az itteni siránkozással.
2019. máj. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
30%

Egy régi vicc jutott rólad eszembe:

A cigánygyerek hazajön az iskolából és megkérdi az apját:

- Hát ídesapám! Olvasásból azírt vagyok jeles, mert cigány vagyok?

- Nem kisfiam! Az azért van, mert jól olvasol.

Másnap hazajön a gyerek és azt kérdezi:

- Hát ídesapám! Nyelvtanból azírt vagyok jeles, mert cigány vagyok?

- Nem kisfiam, az azért van, mert jó vagy nyelvtanból.

Harmadnap hazajön a gyerek és azt kérdezi:

- Hát ídesapám! Az, hogy nekem 20 centis fa$zom van, az osztálytársaimnak meg csak 10, az azírt van, mert cigány vagyok?

- Nem édes fiam, az azért van mert a többiek 9 évesek, te meg 25.

2019. máj. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%

Gyertek sajnaljuk a macikát😉😋. Hátha igy könnyebben tudja tovább fallintani a fincsi chipseket es hambikákat.


Na jó vicceltem 😀😀 , de tényleg semmit sem ersz el ha itt mindannyian sajnalgatunk pátyolgatunk, hogy nyugi jó igy ne aggodj, csinald tovabb blabla..


Embereld meg.magad ,menjel edzeni, egyel normalisan.ne.sajnald magadra, vegyel jo cuccokat es menni fog.

Tudod ezekert mind mind neked kell megtenned.

2019. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi erzekenyt ne.bantsatok mert telesirja a kis pici parnácskáját.

Szandit hord nyaron es macika.

Jajj.annyira.viccesen.irtad.hogy muszalj.volt 1x visszamondanom.hogy lasd mennyire nem.ferfias ha 29eves meg.mindig igy kicsinyitve beszelsz.

Edzel-edzel es.edzel.

Es akkor.jon a valtozas. De ha a gyakorikat nyomkodod nem jutsz elorebb.Akkor mar jobb ha bibliat olvasol.

2019. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%
Cuki az 57-58as .
2019. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
24%
2020. nov. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!