Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nok mindig kinevetnek mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok mindig kinevetnek mikor kezdemenyezek 29eves macis pasi vagxok! Azert mert macibb vagyok, vagy mert nyaron szandit hordok?

Figyelt kérdés
Erzekeny ferfi vagyok a nok sokszor kinevetnek mikor probalkozok! :( Emiatt van mikor otthon telesirom a kisparnam! Keves nom volt eddig! Szeretek szandit hordani meg lagy szovet cuccokat! Ez lenne a baj, vagy a teltebb idomok? :/

2016. júl. 12. 18:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim válasza:
56%
Hord azt a kib aszott szandát!Mond el a nőknek az érzéseidet,csak ne nyávogj.Anyádat meg a hugodat ne emlitsd meg mégegyszer,mert ők csak azért mondják azt amit,hogy meg ne bántsanak.Ha mégis irsz valamit anyádról meg a hugodról,akkor számithatsz arra,hogy szidni fogom őket!Te pedig megvéded őket.Ennyi az egész!
2017. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
90%

Nem olvastam el a válaszokat, és ne haragudj kérlek, de én már a kérdéseden és a hozzá fűzött magyarázatodon is hülyére röhögtem magam :D

"szandit hordok" "otthon telesírom a kispárnám" "szeretek szandit hordani meg lágy szövet cuccokat" "teltebb idomok"

Jesszusom 😂😂

2017. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha brummognál is, akkor legalább azt hinnék, hogy te vagy a reklám arca a mackósajtból. :)
2018. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
85%
Vagy a Riso pudingszar reppelő köcsög macija. :)
2018. márc. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak a nők nevetnek ki szerintem.
2018. márc. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%

Macibb vagy a macinál? Az tényleg gáz. Főleg ha a szandálhoz zoknit hordasz.


Esetleg teszel valamit annak érdekében, hogy javíts a külsődön, vagy csak nyafogsz, mint egy gyerek? Mert egy gyerekmaci keressen magának anyamedvét!

2018. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy ez egy kamukérdés, de ha nem, az nagy baj.

Akkor szerintem te tényleg nagyon beteg vagy agyilag, és a kövérséged csak egy plusz tényező.


1. Használj normális szavakat:

hugi, hugica -> húg

anyuci -> anyu

szandi -> szandál

naci -> nadrág


És így tovább. A gügyögés nem az érzelmességet mutatja, hanem az infantilizmust. Egy egészséges nő nem egy nagy gyereket akar, hanem egy társat, akitől esetleg lehet gyereke.

Nem az a gond, hogy vannak érzelmeid, hanem az, hogy ilyen torzultak (bár lehet, hogy csak bohóckodsz).


És sportolj, tegyél valamit azért hogy normálisan nézzél ki, és nézzél a lábad közé, lóg-e ott valami, vagy inkább punci van ott?

2018. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 peca1000 ***** válasza:
60%

7 évesen még korai a csajozás nem gondolod?


Mert az értelmi szinted ott van.


Piros rövidnadrág, édes Istenem!

2018. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim válasza:
szerintem neked fiúknál kéne próbálkoznod, a stílusod alapján
2018. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel a lányos viselkedéssel van bajom. Nekem sem kellene egy olyan pasi akit nekem kéne nő létemre megvédeni más csajok beszólogatása miatt. Ha valami okból kifolyólag nekem kellene segítség meg tudnál egyáltalán védeni? Na meg ez hogy köszcsike meg társai sem jön be egy férfinál.
2018. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!