Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nok mindig kinevetnek mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok mindig kinevetnek mikor kezdemenyezek 29eves macis pasi vagxok! Azert mert macibb vagyok, vagy mert nyaron szandit hordok?

Figyelt kérdés
Erzekeny ferfi vagyok a nok sokszor kinevetnek mikor probalkozok! :( Emiatt van mikor otthon telesirom a kisparnam! Keves nom volt eddig! Szeretek szandit hordani meg lagy szovet cuccokat! Ez lenne a baj, vagy a teltebb idomok? :/

2016. júl. 12. 18:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a stílus a baj meg az öltözködés, legalábbis ennyiből amit írsz, ez jön le. Sokan szeretik a kövér hapsikat. De azért körülnézhetnél, mi a divat és sportolhatnál is.
2016. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
90%

De te nem érzékeny vagy, hanem nő farokkal... jobb esetben. :D

Kis nevelés rád férne, bár szerintem én 5 perc után ütni kezdenélek! :D

Pár rövid tanács:


1. Ne cukiskodj (szandi, sírás, MOLETT!!!) ezek egy nőtöl elfogadhatóak talán

2. Mackós és dagadt között nagy a különbség

3. Ha egy filézett nyers lazaccal orrbatömsz minden lányt, aki kinevet, egy idő után mindenki komolyan vesz majd.

4. Ne picsogj!

5. Az a baj, hogy semmi férfias jellemződ nincs!


30/F

2016. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
#22 a hugicam baratnoi azt mondtak nekem hogy azert nem kellek a noknek mert kicsit mackos vagyok :( baj amugy hogy vannak erzeseim? :'(
2016. júl. 26. 13:04
 24/62 anonim ***** válasza:
93%

Ja hogy te erre így rákérdeztél? :D

Húgod van, nem hugicád, embereld már meg magad! Az a baj, hogy túl sok érzelmed van, neked az egész világ az!


Én is mackós vagyok, de nem panaszkodom. Jól érzem magam így, és a nőkkel sincs bajom. Tudok beszélgetni, ismerkedni, általában sikeres vagyok az ellenkező nemnél, pedig nem teremtettek Adonisznak. Megtalálom velük a közös hangot, és szeretnek velem beszélgetni.


Amit NEM teszek:

A húgomat nem hugicázom, és a barátnőit sem terrorizálom olyan kérdésekkel, hogy miért vagyok szerencsétlen. Nem kérem ki a testvéreim/anyám véleményét arról, hogy mint férfi, milyen vagyok! Nem hordok szandit! Nem nyávogok!

2016. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
86%

szerintem nem baj hogy macis vagy,fogadd el magad!

szerintem jobb érzelmes férfinak lenni mint 1 bunkónak legalábbis én jobban szeretem az érzelmes,értelmes férfiakat!


minden jót kívánok neked! 30N

2016. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem neked pasiknál kéne próbálkozni.
2016. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
#25 koszcsike!
2016. júl. 26. 16:43
 28/62 A kérdező kommentje:
#24 #27 ugy tudtam a holgyek erzekenyek es szeretik a finom lagy edes szavakat! :( most baj hogy hordok barna szandit :/ hugi es anyu is mondta nem baj legalabb nem izzad a labikom! :) a hugocskam nagyon szeretem azert becezem ez is baj ? Szerintem nem amikor szomoru vagyok mindig megszokott vigasztalni! Nem szeretem a durvasagot vagy ha sok macso csunyan beszel a holgyekrol♥
2016. júl. 26. 16:48
 29/62 anonim ***** válasza:
79%

Szia,ez nagyon jó tulajdonságod!

igen ez így is van szeretem a lágy,kedves szavakat nőként,de sok ember szereti ha kedvesek vele az emberek!

nagyon jó hogy szereted a hugicádat szeressed is.

ne foglalkozz olyanokkal akik bántanak téged!

a durvaságot,erőszakot nem szeretem én sem!

2016. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal profibb kamu kérdéseket láthatunk itt felvonultatva, szerintem kezdetnek jó, de még alaposan van hova fejlődnöd. Sok sikert kívánok hozzá, ha eléggé eltökélt vagy, jövő ilyenkorra már a családi kapcsolatok topikban is elhiszik, amit állítasz.
2016. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!