Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén srácok, létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén srácok, létezik közületek olyan, aki örül annak, ha elmondja neki egy lány, hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés

Olyan pasik válaszára vagyok kíváncsi, akiknek volt már legalább 1-2 barátnője, szokott néha randizni, és normális lelkivilága van!!


Természetesen nem olyanra gondolok, hogy térdre borulnék a srác előtt, hogy én halálosan szerelmese vagyok belé, járjon velem, csak szeretném elmondani neki, hogy kedvelem, de nem tudom, mit szólna hozzá. :S


2016. júl. 10. 13:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Feleségemmel így jöttem össze, ő nyitott először. 11 évig együtt voltunk.

Örültem neki, mert én nehezen mondom ki elsőként.

2016. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!