Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén srácok, létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén srácok, létezik közületek olyan, aki örül annak, ha elmondja neki egy lány, hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés

Olyan pasik válaszára vagyok kíváncsi, akiknek volt már legalább 1-2 barátnője, szokott néha randizni, és normális lelkivilága van!!


Természetesen nem olyanra gondolok, hogy térdre borulnék a srác előtt, hogy én halálosan szerelmese vagyok belé, járjon velem, csak szeretném elmondani neki, hogy kedvelem, de nem tudom, mit szólna hozzá. :S


2016. júl. 10. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatnád meg neki? Normális keretek közt, ha nem túlságosan nyomulósan mondod meg neki, biztosan örülni fog. Nem kell mindig játszmázni meg a jelekkel kombinálni. Hajrá... 28/F
2016. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az egyik volt barátnômmel így jöttem össze anno.
2016. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Én biztos nem tenném,félnék a csalódástól és a pasik csúnyán vissza tudnak élni ezzel a helyzettel.Persze,itt azt fogják mondani,hogy nem gond,nyugodtan mondd meg neki...mert így a legkönnyebb nekik puncihoz jutni:ha magától jön.
2016. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
persze, de csak akkor, ha az aki nekem is tetszik.
2016. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Egyszer mindenképpen el kell mondanunk egymásnak. Egyébként természetesen örülök neki és jól esik. Viszont ha én még nem vagyok biztos benne, hogy komolyan szeretném a dolgot és idő kell, akkor a lány ne sértődjön meg ezen. Eddig akárhányszor volt olyan, hogy picit jobban megismertem a lányt és rájöttem, hogy nagyon nem szeretném, egyből elkezdtek vergődni meg kapálózni, már konkrétan zaklatásba ment át a dolog. És még én éreztem magam rosszul mert nem voltam képes neki 3 nap alatt megmondani hogy mit akarok. Szerintem egy embert megismerni néha még egy élet is kevés. De a fontosabb dolgok viszonylag rövidebb idő alatt kiderülnek ha van kommunikáció. A külső az más. Ha valaki tetszik az max. annyit jelent, hogy megdugnám. De mint tudjuk, egy hosszú távú kiegyensúlyozott kapcsolatnak nem ez az alapja. Tehát a külső ilyenkor csak egy sokadrangú kérdés.
2016. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

"Én biztos nem tenném,félnék a csalódástól és a pasik csúnyán vissza tudnak élni ezzel a helyzettel.Persze,itt azt fogják mondani,hogy nem gond,nyugodtan mondd meg neki...mert így a legkönnyebb nekik puncihoz jutni:ha magától jön."


Attól még, hogy valaki tetszik neked, és ezt fel is vállalod, az még sehol nem jelenti azt, hogy akkor innentôl kezdve a férfival szemben ne támaszthatnál elvárásokat, vagy hogy nem lehetne olyan tempóban haladni, amilyenben te kényelmesnek vagy biztonságosnak érzed. Ha a pasi erre nem hajlandó, akkor a kapcsolatépítés során bármikor lehet mondani, hogy bocs, de akkor ezek szerint mégse tégd kerestelek.


Azzal a volt barátnômmel, aki lényegében felszedett engem, hónapok után feküdtünk le elôször (25 körül voltunk mindketten), addig meg olyan ütemben haladtunk, ami neki is megfelelt - de ezt korrektül meg is beszélte velem, hogy neki ehhez több idô kell, és ezt így el is lehetett fogadni.

És ha ennek ellenére megpróbáltam volna erôszakoskodva sietetni a számára biztonságosnak érzett tempót, akkor biztos vagyok benne, hogy levonta volna a következtetést, hogy akkor mégse én vagyok a megfelelô partner, és - ha fájó szívvel is - de dobott volna.


Na persze ô egy értelmes felnôtt nô volt, aki értelmes felnôtt módjára állt hozzá a társkereséshez és párkapcsolatokhoz.

2016. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden normális férfi örül neki, legalábbis ha neki is tetszik a lány.
2016. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez attól függ...


ha egy idegen lány mondja teljesen más, mintha egy valamennyire ismert mondja...továbbá teljesen más ha a kiszemelt mondja...

te melyikre vagy kíváncsi?


23F

2016. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Normális lelkivilágom van, de még soha egy lánynak sem tetszettem. Örülnék neki, ha lenne egy, akinek mégis.
2016. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha kölcsönös a szimpátia, azt mondanám, hogy semmi akadályát nem látom, hogy megismerjük egymást. A többi elválik, de alapvetően csak komoly érdekel.


Ha nagyon nem az esetem a lány, akkor azt mondanám, hogy nagyon kedves vagy és értékelem a bátorságod, de ne haragudj, nem vagy az esetem.


25/F

2016. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!