Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi egész életében egyetlen nőnek se tetszik?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor mi lehet az oka?
2015. szept. 27. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem létezik.
2015. szept. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
30 vagyok, még egy nőnek sem tetszettem, sem azoknak, akiknél próbálkoztam, sem másnak. Szóval eddig nagyon úgy tűnik, hogy létezik :S
2015. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani, hiszen ez csak a halálos ágyon derül ki, és ha valakire ez igaz, akkor valószínűleg ott sem tudja maj elmondani senkinek.
2015. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként nézzük máshonnan. Mindenkinek van egy apja és egy anyja, akik valószínűleg tetszettek egymásnak, és az ő genetikai állományukat összekeverve csak nem lehet olyan vészes a helyzet.
2015. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem így van ha csak nem extrém torz tehát Pl egy kosárlabda nagyságú kinovese van.de még így is találnak maguknak párt szóval biztos lesz párod csak idő kérdése
2015. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, olyat többet tudok, aki nem veszi észre azt, akinek tetszik.
2015. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Általában az "utálom magam és az egész világot" kisugárzás miatt. Elkezd önbeteljesítő jóslatként működni. Ismerkedésnél az illető a világ minden fájdalmát ráönti a partnerre, aki érthető módon menekül. Utána pedig ő megerősítést kap, hogy "én senkinek sem kellek", ettől még negatívabb lesz és kész is az ördögi kör.


Tehát leginkább a hozzáálláson múlik.

2015. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Manapság már létezik, mert a nők igénye igen csak megnövekedett a 10-20 évvel ezelőtti igényekhez képest is!...
2015. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
29 vagyok, és még sosem tetszettem egy lánynak sem. A kisugárzás meg alig játszik ebben. Az eddigiek alapján úgy tapasztaltam, hogy nekem élőben pozitív kisugárzásom van (ezt többen is mondták), mégsem volt soha egyetlen egy lány sem, aki legalább randizni eljött volna velem.
2015. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a férfiak nagyjára igaz ez.
2015. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!