Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi egész életében egyetlen nőnek se tetszik?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor mi lehet az oka?
2015. szept. 27. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Amelyik férfi nem modell, nem sztár, nem "menő", annak jóformán semmi esélye nincs a mai lányoknál.
2015. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Valakinek tuti tetszel te is, csak lehet hogy olyan embernek aki nagyon csúnya, nagyon kövér és sokkal idősebb.
2015. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Valakinek tuti tetszel te is, csak lehet hogy olyan embernek aki nagyon csúnya, nagyon kövér és sokkal idősebb."


Arra célzol, hogy pedo nőknek tetszem?

2015. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jelen. Az előző válaszomtól függetlenül több oka lehet: a hapsi dilis, valami betegsége van, ronda, lelkileg roncs, erőszakos - bár ez ma menő a nőknél -, vagy épp magának való ember, kavarógép, szexmániás vagy épp nem szereti a szexet, stb...
2015. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Zeusz89 ***** válasza:

Baromság!

Nekem sem volt még komoly kapcsolatom, 26 éves férfi vagyok. Van olyan akinek tetszünk, csak mi nem tudunk róla, mert nem vagyunk sem gondolat olvasók sem jelfogó radarok!

Nekem is volt több olyan nő ismerősöm akiről később tudtam meg, hogy tökre oda volt értem, de nem vettem észre!

Szerintem mindenkinek van ilyen!

De ez is csak Zeusz véleménye!

2016. febr. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!