Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak tényleg jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg jobban elfogadóbbak a nők hibáival szembe?

Figyelt kérdés

Egy férfi sokszor inkább el tudja fogadni a nők hibáit. Tehát ha duci, ha hisztis, ha anyukájánál él, ha határozatlan, ha magasabb nála stb.

Ezzel szemben a nő nagyon keveset tud elfogadni a férfiban, tehát ha anyukájánál lakik akkor önállótlan és nincs egzisztenciája, ha határozatlan akkor neki ilyen férfi nem kell, mert tutyi mutyi, ha alacsonyabb nála, akkor már nem férfi stb, tehát nem olyan elfogadók, mint egy férfi


2016. júl. 5. 22:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Legyél MGTOW ? ;) 29f
2016. júl. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

A fenéket!

Keress rá csak itt a gyk-n hány pasi írja ki, hogy ő lehet, hogy kövér, őt tessék így elfogadni, de ő pl. bottan nem piszkálna meg kövér nőt.

Hányan linkelnek be képet bombázókról, hogy nekik ez az átlag.

Hány kérdés szól arról, hogy meg is érdemled, ha a férjed félrelép, mert szülés után nem olyan a tested mint 16 évesen, az nem gond, ha a pasi kopaszodik és pocakos, az cuki inkább.


Az se csak legenda, hogy egy jó dumájú, humoros pasi fel tud szedni szép nőket akkor is, ha nem néz ki olyan jól, illetve sok pasi csupán azzal képes hódítani, hogy van pénze: maradjunk annyiban, hogy igen elfogadóak a külső hiányosságokkal szemben a magyar "celebek" :P


Nézd meg, hány csaj alázza magát alja kapcsolatokban, ahol kutyába se nézik, és még ő kapja meg, hogy ne hisztizzen, örüljön, ha van valakije, illetve fél hogy kirakja a pasija, aki egyébként egy bunkó állat, de legalább van.


Mást ne mondjak, a pasiknak bőven elég, ha elmúlt a nő 25, már kevesebb a húspiaci értéke, lehet akármilyen tiptop harmincas, az már jobb, ha leadja az igényeit (meg amúgy is csak eltartót keres a hat zabigyerekének, hat apától)


Szóval nem, nem látom azt a nagy elfogadást.


OK, van olyan pasi, aki annyira elkeseredett, hogy neki már mindegy, akár csúnya is lehet a csaj (de csak arcra, azért legyen vékony), egye fene, lehet duci is (mondjuk olyan 55-58 kg), csak legyen végre kit du.gni.

Ők pedig megalkuvók, ami teljesen mást jelent. Őt is zavarja a barátnője hisztije, ő is utálja, hogy határozatlan, neki se tetszik úgy igazán, de van egy luk a lába közt, és ő csak arra tart igényt, a hozzáférési jogokat meg nem akarja kockáztatni.

Ilyen pasi meg alapjáraton igen kevés csajnak kell.... De nem azért, mert nem tudják elfogadni, hogy anyukával él.

2016. júl. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ezzel az egyel nem értek egyett


"A duci csajokra is rengeteg pasi bukik. A duci srácokra jóval kevesebben"


Itt is lehet olvasni meg mindenhol hogy mennyire nem fogadják el a duci nőket. Igenis duci pasiként tapasztalom hogy kellek a nőknek. Jajj milyen kis husis, milyen kis aranyos poci. Sok duci nőt ismerek és bizony jobban kínlódnak mert általában csak szexre akarják őket

2016. júl. 6. 07:01
 14/17 anonim ***** válasza:
49%

Nekem volt plus size szerű barátnőm nem egy

(alakra kb. [link]

[link]

, de tény, hogy nem az az ideálom mégsem az ideálom alapján választottam nos akkor mi van, hogy a ducibb nők nem kellenek senkinek?

Ez így hazugság...

2016. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha abból indulok ki, hogy rengeteg csúnyácskább lányt látok átlagos vagy átlag feletti pasival járni, míg fordított szituációnak kb. szökő évente vagyok szemtanúja, akkor igen...Nyugodtan kijelenthetem, hogy a pasik sokkal kompromisszum készebbek. Már az is eléggé jelzésértékű, hogy egy pasi alkattól függetlenül képes ugyanúgy vonzódni egy vékonyabb vagy szexisen molettebb csajhoz, míg a nők között alig van olyan, aki őszintén elfogadna egy 170 vagy annál alacsonyabb pasit. Számomra egy 155 centis arányosan molett alkatú pici csaj ugyanolyan vonzó, mint egy velem egy magas, telt keblű, vékony feszes testalkatú, dús hajú tuti csaj. Viszont megnézném én azt, hogy 100-ból hány nő tartana majdnem ugyanolyan vonzónak egy hasonlóan izmos (arányokat tekintve) 170-es és 185 cm-es pasit.
2016. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sunshinedoll ***** válasza:
43%

Nem :DD


Egy halom olyan női ismerősöm van, aki azért van egy ronda sz-rdarab mellett, mert meggyőződése, hogy annál jobbat úgyse kap.

2016. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én se bírnék soha elfogadni egy dagadt nőt, akármilyen szóval eufemizálják nekem. A dagadt, az dagadt.
2016. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!