Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek már volt ilyen emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek már volt ilyen emberrel dolgotok? L

Figyelt kérdés

Tehát olyan emberrel gabalyodtatok már össze, akinek volt kapcsolata/párja?


Ha igen, mi lett a végkifejlett?


Annyi mindent hallani mostanság a környezetemben, érdekel, hogy ez mennyire általános eset.


2016. jún. 29. 21:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Nem csak felesége, de még egy lánya is. Őszintén? Soha nem volt bennem megbánás vagy szégyen. Nem én kezdeményeztem, bár tény,hogy nekem is nagyon tetszett. Ahogy egyre jobban megismertük egymást elmondta, hogy a felesége külsőre és belsőre is a gyerek óta teljesen megváltozott. Elhanyagolta magát nagyon, de a férjét is. Nem volt már boldog vele. Bár ezt azonnal sejtettem, amikor kikezdett velem.

Megkérdeztem, hogy mi a terve. Csak a titkos harmadik leszek neki? Mert az nem akartam maradni! Megmondtam, hogy van önbecsülésem és ha akar engem, akkor vállalja fel a kapcsolatunkat. Viszont cserébe én meg türelmes voltam, mert tudtam, megéri várni rá.

A vége az lett, hogy a nőnek elmondta, hogy én vagyok neki és hogy válni akar. Nyilván nem reagált jól, rám mindenfélét mondott, azt mondta, hogy mit akar tőlem 13 évvel fiatalabb vagyok, biztosan nem fog működni, majd megbánja, stb..

Szerencsére a páromat nem érdekelte ez a dolog. Azóta már összeházasodtunk. Most ott tartunk, hogy a kislánya a hétvégéket nálunk tölti, és boldogan várja velünk a húgát, mert megajándékozom egy testvérrel :) Pillanatnyilag tökéletes minden. A kislány elfogadott, sőt érzem, hogy szeret! Olyan, mintha az én lányom is lenne. Imádja simogatni a pocakom, és látom, hogy a férjem boldog, amikor ezt látja. Próbálok magamra figyelni, hogy ne hagyjam el magam, bár nálam ez nem hiszem, hogy valaha is gond lenne.

Az előző feleség próbálta a kislányt ellenem hangolni, de nem sikerült neki.

Nem bántam meg a dolgot és nem csinálnám másként! Ott volt a lehetőség, de ő természetesnek vette, hogy a férje van. Nem foglalkozott vele. Most, hogy észrevette, más törődik vele és egy gyerek érkezése nem változtat az érzéseimen felé, már bánja.

Nem gondolom, hogy engem kellene hibásnak tartani...

2016. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

9-eshez hasonló volt a történet.

Köztünk csak szex volt 1x, magát egyedülállónak állította be.

Aztán kiderült, hogy nem egészen úgy van a dolog. De ő keresgetett, ismétlést akart, stb. 2 ÉVIG írkálgatott nekem, majd mikor megelégeltem, a printscreenelt beszélgetést átdobtam a csajának, aki közölte, hogy elég gagyi PS munka és szánalmas vagyok, hogy ilyenekre ráérek. A pasi meg nekem esett, hogy én mit hazudozok a nőjének, meg én max szerettem volna vele kefélni...


Nem tudtam, sírjak vagy röhögjek. Megérdemlik egymást.

2016. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert neked nem tetszik, még igenis gerinctelen dolog más párjával "gabalyodni". Gerinctelen mind a két fél! Legyen már annyi mindenkiben, hogy szakít, ha nem olyan a helyzet és utána keres mást! Aki meg elszereti más párját, kerülhet ugyanebbe a helyzetbe, őt is ugyanúgy otthagyhagytják másért!
2016. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!