Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már dolgotok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgotok ilyen értetlen emberrel?

Figyelt kérdés

Az egyik kiírt kérdés kapcsán jutott eszembe egy régebbi "élményem". Nagyjából egy hónapja találkozgattam egy sráccal, ez jelentett kb. 5-6 találkozót, séta, meki, ilyenek. Az utolsó alkalom után azonban már biztos voltam benne, hogy nem szeretnék többet, mert nincs meg a vonzalom részemről. Egyik alkalommal bukott ki a dolog, mikor már feszegette, mikor mutatom be otthon, hát mondom amíg nem komoly, addig én nem viszek haza senkit. Hozzátenném, hogy a csóknál tovább nem is mentem, mert sehogy nem jött az "isteni szikra", egyszerűen nem érdekelt, mint férfi.

Na így mindebből a végén kibukott, hogy mondom ha ennyire erőltetni akarod, hagyjuk inkább egymást, mert nincs meg részemről az a plusz, amit "várok" úgymond a másikban, érezzem, hogy szerelmes leszek, csak rá gondolok stb stb. Ez nem volt meg. Innentől jött a feketeleves, mindenhol és állandóan azzal nyúzott, de miért nem, de mi kell ahhoz, hogy ez meglegyen, de mi az, hogy nincs szikra, mi az a szikra egyáltalán ésatöbbi. Egyszerűen iszonyat értetlen volt, nem tudtam már mivel, milyen hasonlattal magyarázni. A végén hagytam a fenébe, ha ilyen értetlen valaki, avval nem tudok mit csinálni. Pluszban minden alkalommal úgy kiborult, mintha 15 év házasság után akarnék válni, nem szűk egy hónap "járás" után.


Bocsesz a kisregényért, szóval volt már valakinek szerencséje egy ennyire értetlen emberhez? Mit tett?


2012. júl. 25. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megszeretett??? Vagy ő tényleg nagyon akarta??? Én is csináltam már ilyet, mert meg voltam őrülve a lányért(szóval, igen értetlen vagyok)


Akkor legyen meg a szikra és kész! Most mit vársz? Mit írjanak? Ő akart, de nagyon, te meg nem akartad....

Kettős a kérdés, ő szerelmes lett és nem látta a jeleket és te pedig lezúztad! Ő értetlen volt, de valószínűleg ő úgy szeretett volna, mint még 1 takonyos sem ebben az életedben!


Küld el, ez a legjobb, szegény srác padlón lesz én is ott voltam, de legalább megtanulja, hogy egy nőt se vegyen komolyan és ne adja oda csak úgy a lelkét akárkinek, mert csak széttapossák!

2012. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kevés tapasztalatom alapján ha első alkalommal nincs meg a szikra, utána már nem kell vele találkozgatni még ötször. A "majd megszeretem" nekem nem jött be. Ha nincs vonzalom, a fene megette az egészet. Mondd meg neki, hogy nem vagy szerelmes belé, és nem akarod hitegetni, ne találkozzatok többé. Ő szeret téged és húzná, biztos el is lennétek lehet, hónapokig, de szerintem ez kevés egy jó kapcsolathoz. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, ha nem ért a szép szóból, akkor durván. Egyébként meg nem is értem, ő nem látja a szerelemtől, hogy nem passzoltok???
2012. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hű de önérzetes valaki... Majd 3 éves már ez a sztori, nem tudom mit kell ennyire a másiknak esni. Ezek szerint az is baj, ha őszinte az ember és nem eteti fölöslgesen a másikat, de az is nyilván baj, ha soká nyögi ki csak, hogy bocs, de mégse?

Méghogy a nők problémásak... Erősen túldramatizálod azért, néhány randi nem ígéret semmire.

2012. júl. 25. 14:35
 4/9 A kérdező kommentje:

A komment az elsőnek szólt.

2.: valakinek meg az válik be, hogy több alkalom után kezdi megszeretni, ha elsőre pl. jól érzed magad, semmi különös, de ismerkednél még vele, én nem hajtok el azonnal senkit.

2012. júl. 25. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ok, hogy elsore nem hajtassz el senkit, de 5-6 alkalom az mar lehet biztato jel a masik fel szamara es ha ehhez meg az is tarsul hogy kezd beled zugni akkor mar a rozsaszin kod miatt talan egeszen bele is elheti magat.

Maskor szerintem ugyelj arra, hogy 2-3 alkalomnal semmikepp se legyen tobb ha nincs meg a szikra.

2012. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van azt hiszem. Köszi a válaszod.
2012. júl. 25. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!


Küld el én is erre céloztam, de ez a srác nem értetlen, csak szerelmes! Az teljesen más! Elküldöd és ha minden igaz tanul belőle, 1x-er beszél egy lánnyal és elkéri a szamát, max. találkoznak 2x-er és ha utána nem keresi a lány, akkor kész és nem fogja megszeretni így a srác sem!

Nekem is ez volt a gond, találkoztam vele vagy 5, 6 alkalommal és a nap 24órájából 10-et sajna rá gondoltam! Megszerettem és utána bár nem kersett én még utána 3hónapig nyagattam!


Ha van esze a srácnak, akkor felhagy az ilyesmi akciókkal és értelmes dolgokra költi el a drága idejét! Sportol, tanul, dolgozik, nyaral a haverjaival és nem foglalkozik a nőkkel! Én is ezt teszem és lehet egyedül döglök meg, de legalább nem darálják le az önbecsülésem és nem okolom magam, mert sajna én az a fajta vagyok, hogyha nem jön össze, akkor önmagam marcangolom és töketlennek hiszem magam, pedig egy műszaki diplomás jó munkával rendelkező sportos, életvidám srác vagyok!(ezt veheted nagyképűnek, de sajna ez van):) Ez egy érzékeny és szerelemre vágyó srác volt, akit a nők sajna nem igen néznek semmibe. Ezt cáfolhatod, én is ilyen vagyok és csak pofára esek, szóval tapasztalatom, hogy nem kell nektek ez a fajta férfitípus! És jön: de minden nő ilyet akar sztori....(aham a szerelmesregényekben igen):)

Talán ez itt ami miatt kicsit indulatosabb volt a válasz! Te elküldöd, de úgy, hogy ne neki keljen kierőltetni belőled a választ és ő is sokat tanul ebből.....

2012. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na szia. Nem vezsem nagyképűségnek, nem egy akkora csod,a hogy azt mondjam meséld ezt a tudodkinek. Ilyen vagy, oké, de ettől viszont még te is s saját kis önsajnálkozásoddal takarózol ("lehet egyedül döglök meg" ...), mert nem egy olyan lányt ismerek, aki kedves és normális. De mindenki elront dolgokat. Attól, hogy te pár csalódás után rámondod, hogy áhh minden nő egy utolsó szemét. És nem jöhet össze minden mindenkivel, mert akkor nem léteznének pár nélküli emberek. Tuom ajánlani, hogy úgy állj inkább hozzá, hogy ha nem ő, majd lesz más, akinek úgy kellesz, ahogy vagy. Ne önmagadat marcangold és sajnáld, hogy már megint, inkább azt próbáld reálisan nézni, mi miatt nem jött össze. Nem jó a dumád? Nem vagy humoros a csajnak vagy nem öltözöl jól (nem többtízezres cuccok kellenek, csak nézz ki normálisan, ápoltan). Van, amin tudsz változtatni és van, amin nem mert pl. a másiknak nem olya a humora, a látásmódja, hogy neki az tetszen. Ez nem a te hibád. Valakik vagy összeillenek vagy nem.
2012. júl. 30. 12:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem sajnáltatom magam! Csak már szimplán nem érdekeltek!

Azt sem mondtam, hogy mindenki mindenkivel...., de ezt rosszul vetted le a leírtakból!

Nincs velem semmi baj, ez közel sem ezen múlik, hogy jó duma, humor, ápoltság, iskolázottság..., ezek már annyira alapok szerintem! Csak nincs meg bennem az, ami biztosan felkelti egy nőben azt a szikrát, vagy mi...., de ezért színezem az életem hobbik tömkelegével és ezért járok kirándulni, aktívan szórakozni a haverokkal, barátokkal(fallabda, bobozás, bowling....), addig sem gondolok a nőkre és nem akarok unatkozni! És sajna nem akarjátok beismerni, de a rendes srácok tényleg nem férfiak a szemetekben!


Az meg nagyon nem érdekel, hogy melyik nő jön össze drogossal és munkakerülővel!


Küld el a srácot és kész! Csak meg ne halljam, hogy értetlennek hívod..., mert ez tossza fel az agyam!

2012. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!