Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Nyikhaj testalkatú, de az átlagot felülről súroló arcú srácként, milyen esélyem/lehetőségem van elveszíteni a szüzességemet ezen a nyáron?

Figyelt kérdés
Mivel nincs olyan ismerősöm, akivel őszintén szoktam beszélni, így sosem kaptam még visszajelzést a külsőmre vonatkozóan, de nem tartom magamat csúnyának (borosta, zöld szem, kicsi orr, kissé telt ajak). Viszont a testalkatom átlagon aluli, ami miatt komplexusaim vannak, de annyira nyomaszt, hogy még sosem voltam kapcsolatban csajjal, hogy most már valamit tennem kellene 21 évesen. Milyen helyeken és hogyan kellene próbálkoznom, hogy átlagon aluliként is legyen esélyem?

2016. jún. 27. 21:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Leírás alapján én is kiírhattam volna a kérdést, annyira hasonlítunk. Barátnőm nekem sem volt még, de bulikban valahogy mindig tudok kavarni pár csajjal. Számos randim is volt már. Pedig nem vagyok izmos, épphogy csak sportos és alacsony is. (172 cm)

Jelenleg randizgatok egy csajjal, akit egy strandon ismertem meg nem rég. Egyszerűen odamentem hozzá, beszélgettünk, és még bármi alakulhat belőle. Neked is csak ezt tudom mondani, próbálkozz. Nem lesz egyszerű kilépni a komfort zónából, de a jó dolgok azon kívül vannak, engem is ért már sok visszautasítás.

Régen én is ilyen voltam, hogy itt gykn sajnáltattam magam de bárki meg tud változni, ha akar. Sok sikert.

2016. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az eszedbe sem jut hogy az sokkal fontosabb hogy egy normális kapcsolatod legyen? Nem vèletlenül vagy még szűz és ha csak szexpartnert keresel ilyen hozzállással nem is fogsz soha találni.
2016. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!